25 день народження провела у лікарні

Я заміжня вже 4 рік. З чоловіком ми познайомились ще в інституті і з дня знайомства вже більше, ніж на 2 доби не розлучались. Життя складається гарно, живемо дружньо, дітей поки не плануємо, живемо для себе. Але якось мій коханий ледь не отримав серйозну травму, готуючи привітання на мій день народження.

Прокинулась від запаху кави і свіжих круасанів з улюбленого кафетерію під будинком,а на тумбі біля ліжка стояв величезний букет улюблених ромашок. Це чоловік влаштував сніданок в ліжко в день народження. З прекрасним настроєм з самого ранку пішла на роботу, бо треба було до обіду закінчити важливі справи. Отримала і там хвилю привітань і щаслива побігла додому, щоб продовжити святкування з коханим.

Коли зайшла до квартири, ледь не втратила свідомість… На кухні калюжа крові, все розкидане, тумбочки відкриті, в кімнаті безлад, чоловіка немає. Схлипуючи, я позвонила батькові Олега одразу, не знаючи, що робити в такій ситуації.

Як виявилось, ранкового сюрпризу чоловікові здалось замало. Він вирішив приготувати ще й мою улюблену страву – м’ясо по-французьки. Та, поки намагався розрізати заморожене філе, ледь не відтяв собі палець гострим ножем для м’яса. От звідки й калюжа крові, а в пошуках аптечки навів безлад у квартирі. Аж потім викликав швидку.  25 років святкувала у відділенні травматології.

Оцініть статтю
25 день народження провела у лікарні