7 шкідливих звичок собак, які потребують корекції

Ви нарешті стали щасливим володарем собачки, мріяли про вірного друга, але щось пішло не по плану. Очікування не справдились і ви отримали суцільний головний біль: вихованець гризе речі та меблі, переслідує все, що рухається, постійно гавкає, скавучить, боїться залишатися один дома, робить калюжі, краде зі столу, стрибає на перехожих, ображає дітей, на прогулянці підбирає всяку гидоту, спить на вашому ліжку …

Уявляєш? У нас теж є секрети!

Але якщо, багато цих звичок формуєте саме ви?

Які шкідливі манери бувають у собак і з чим вони пов’язані?

7 шкідливих звичок собак, які потребують корекції:

1. Собака-гризуняка.

Як це, чоботи не можна гризти? Справді?

У вашого цуцика повинні бути його власні речі, які можна гризти. Це і гумові іграшки, свинячі вуха, спеціальні кістки.

А фарби були смачні!

Та все одно, не втрачайте пильності, все взуття ховайте, якомога далі.

2. Собака-доганяка

Стій! Від мене не втечеш!

Прогулянка з улюбленцем несподівано перетворилась на суцільний «nightmare». Собака переслідує все, що рухається – котів, бігунів, авто, людей. Що ж робити? Така поведінка викликає дискомфорт. Навчить песика командам «до мене» та «не можна».

Будьте авторитетом.

3. Собака-попрошака


Ваш улюбленець дуже полюбляє смаколики? І ви від щирого серця один разок пригостили його? Тепер ваша собачка робить вигляд голодної сироти, натякає, що його не годували тиждень і більше, і навіть скавучить від нетерплячки. До такої звички песики привчаються миттєво, а ось щоб відучити їх, потрібен час та неабияке терпіння.

Смачно! Дай ще!

Ігноруйте його під час вечері або сніданку, не розмовляйте з ним, пригостіть його не їжею зі столу, а спеціальним собачим смаколиком. Будьте мужніми і витривалими, як кремінь.

4. Собака – гидоту-полюбляка

А ось ця згубна манера – класика жанру в житті собачника.

Якби ви не годували свого підопічного, смачніше за все, буде якась гидота, підібрана на вулиці.З цим стикається майже кожен хазяїн. І попробуй наздожени та відбери! Звісно, це бридко і дуже небезпечно. Тут потрібно бути дуже суворим і уважним.

5. Собака – гавкуняка
Гав-гав!

Сусіди почали скаржитися, що ваша собака практично постійно гавкає? Виє та скулить, коли вас не має вдома. Причин надмірного гавкання може бути безліч: і нудьга, і надмірна пильність до найменших звуків, і прагнення догодити господареві. Заспокойте тваринку, залишайте іграшку, воду та корм, коли ідете на роботу, навчить її розуміти, які звуки важливі, а на які не треба реагувати.

Дурний песик голосно гавкає.

6. Собака – нетерпляка
Знов калюжа!

Я більше не буду!

У такої неохайності, насправді, причин багато. Хвороби, генетика, стрес, старість, образа на господаря, дефіцит уваги та багато іншого. Якщо у вас маленьке цуценятко, то присутність калюж та купок, це досить нормальне явище. Корегується режимом і навчанням. У інших відпадках, потрібна консультація ветеринара або зооінструктора. І пам’ятайте, собаки нічого і ніколи не роблять із помсти та на зло. У тварин будь-яку поведінку можна пояснити і зрозуміти. На все є причина.

7. Собака –застрибака


Те, що песики при зустрічі зі знайомою та симпатичною їй людиною стрибають на нього лапами і лижуть обличчя – нормальна собача поведінка. Але знов таки, це не всі розуміють, це може бути не зручно і неприємно. Лапи можуть бути брудними, з гострими кігтями. З пащі, часто неприємно пахне, та і не гігієнічно це. Існує багато способів, як відучити від цієї звички. Але пам’ятайте, терпіння і ще раз терпіння. Тримайте собаку на поводку, вчить командам. І результат вас вразить. Ви станете володарем самої вихованої собаки!

Інтелігентні вихованці
Оцініть статтю
7 шкідливих звичок собак, які потребують корекції