Соромно повертатися на Україну із заробітків…Роботи немає, грошей також. Куди подітись? Дружині телефонувати боюся, знову її батьки будуть говорити, який же я невдаха.

З Марічкою одружені вже шість років. Мені було 20, а дружині 17. Сталося так, що вона завагітніла…Батько Марічки мене ніколи не любив, він готовий був мене просто роздерти, проте коли дізнався, що його донька чекає на дитину то єдиним виходом для нього було змиритись із ситуацією, яка склалася. Тесть пригрозився, що подасть на мене до суду, якщо я не зроблю пропозицію Марічці. Все так і зробив.

Роботи як такої не мав — постійно підробляв підсобником на будівництві. Раніше зароблені гроші я витрачав на дівчат та гулянки, але тепер мені потрібно було думати про родину…Ось так рано довелося подорослішати.

З Марічкою в нас все було добре. Жили ми в моїй квартирі разом з бабусею. Матері в мене не було. Тесть нам не допомагав, він сказав, що ми копійки від нього не отримаємо. “Догулялись, все, дитинство закінчилося!” — постійно він торочив Марічці.

Гроші були не зажди. Підробіток траплявся рідко, іншого доходу ми не мали. Постійно доводиться на всьому економити…Спочатку ми справлялися, але згодом я не витримав, коли донечка пішла до школи. Що ж це я за батько такий, коли не можу купити гарного портфелика дитині? Дружина знаходила речі на стоках або ж в секонд-хендах — нових речей собі дозволити не могли.

Багато моїх знайомих працюють закордоном і привозять доволі непогані гроші. От і собі надумав поїхати. Один товариш згодився мені допомогти, але я йому заплатив кошти для оформлення на роботу та інших документів, які позичив у сусіда. Марічка довго відмовляла мене їхати до Польщі, немов відчувала таку біду…

Коли приїхав то зіткнувся з багатьма проблемами. В роботі мені відмовляли, говорили, що не маю потрібних документів і запрошення, проте я доводив полякам, що вже все проплатив своєму другові…Та мене і слухати не хотіли. Тоді зрозумів — “товариш” мене просто обманув…

Соромно повертатися на Україну із заробітків…Роботи немає, грошей також. Куди подітись? Дружині телефонувати боюся, знову її батьки будуть говорити, який же я невдаха. Ось так буває…Здавалося б, знаю цю людину дуже давно, довіряю, а тобі кілка в спину…Вір після цього людям.

Оцініть статтю
Соромно повертатися на Україну із заробітків…Роботи немає, грошей також. Куди подітись? Дружині телефонувати боюся, знову її батьки будуть говорити, який же я невдаха.