Від дитини відмовитися не можу – він мені і син, і племінник

Я давно одружений, у сім’ї росте син. Живемо ми з дружиною, звичайно, як усі. Буває всяке, і сварки, і примирення. Нещодавно до мене дійшли чутки, що дружина мені зраджує, і що дитина не від мене. Я цьому не повірив, адже дитина — моя копія, такий же рудий та зеленоокий. Я його дуже люблю. Але в мене є брат-близнюк, теж рудий і зеленоокий. Якщо дружина і зраджувала мені, то це мав бути тільки мій брат. А це мені здавалося неможливим, бо  він перебуває у в’язниці.

З братом ми не ладнаємо і бачимося дуже рідко. Він завжди вів аморальний спосіб життя: великий любитель випити, всі суперечки намагається вирішити за допомогою кулаків.

 

Якось він сильно побив одного хлопця і  відбуває покарання в колонії. Вдома у нас життя текло своєю чередою. Мене по роботі відправили у відрядження на цілий місяць. Дружина сказала, що на цей час вона поїде до своєї мами, яка, за її словами, хворіла. За місяць я повернувся. У поїзді мені було погано, я насилу доїхав додому, там стало ще гірше. Сусіди викликали швидку і мене відвезли до лікарні з перитонітом. За день приїхала дружина.

Я важко приходив до тями після операції. Виписався додому, там ще лікувався. Два місяці у нас із дружиною сексу не було. Минув ще місяць, і дружина сказала, що вагітна.

Народила вона раніше призначеного терміну. Коли моя мама побачила новонародженого, вона натякнула мені, що дитина не схожа на недоношену, це нормальна виношена дитина. Я не дуже вдавався у все. Дитина була схожа на мене, а це найголовніше.

Ішов час. Моя дружина поступово ставала якоюсь нервовою, засмиканою. І раптом до нас у будинок з’явився один чоловік. Він сидів у в’язниці з моїм братом і зараз звільнився. І я дізнався моторошну новину. Виявляється, моя дружина зраджувала мене з моїм братом. Коли я був у відрядженні, а вона ніби у своєї мами, насправді їздила в колонію до мого брата. Відвідувала його кілька разів, ночувала там (за гроші можна зробити й не таке). Зек, що звільнився, шантажував мою дружину, тягнув з неї гроші, погрожуючи розповісти все про її візити до колонії. Нескінченно давати йому гроші вона не могла — і ось він у нас вдома.

Я зіставив усе: своє відрядження, її поїздку до мами, моє перебування у лікарні (саме воно змішало її плани). Я не міг навіть припустити, що мій брат може мати роман з моєю дружиною. Я хотів зробити експертизу ДНК, але мені сказали, що моє батьківство розцінюється 50 на 50, якщо я підозрюю брата-близнюка, адже наші ДНК ідентичні. Про все я докладно написав братові. У відповідь він надіслав листа, в якому зізнався, що він є батьком дитини.

З дружиною я маю намір розлучитися. Не розумію, навіщо вона проміняла мене на мою кримінальну копію. Є така порода людей, очевидно дружина з-поміж них, яких тягне до негідників. А ось від дитини відмовитися не можу – він мені і син, і племінник. Що мені робити?

Оцініть статтю
Від дитини відмовитися не можу – він мені і син, і племінник