А ви як вважаєте, чи нормально нар0джувати після 30-ти?

На мою думку — нар0джувати ніколи не пізно, адже материнство — то велике щастя. Я мамою стала зарано — в 19, але про це не шкодую. Але одна моя знайома дуже довго боролась із безпл1ддям.

Оксані сорок, дітей вона ніколи не мала. З першим чоловіком познайомилась у 22 роки, через рік зробив їй пропозицію. Тоді Оксані здавалось, що це кохання на все життя, але коли пройшло три роки, і за ці роки вона не змогла подарувати чоловікові нащадків, той покинув її. Як тільки вона не лікувалась — нічого не допомагало. З того часу Оксана зайнялась кар’єрою, а про кохання забула — їй здавалось, що вона більше нікого не покохає. Але в 37 вона зустріла його — Олега. Він на декілька років старший неї. Має сина від першого шлюбу. Олег був дуже пристойний чоловік, він довго залицявся до Оксани, аж поки вона не розтанула сама. Через рік їхнього знайомства Олег зробив пропозицію жінці.

Оксанку такою щасливою ще ніколи не бачила. Вона немов розквітла — помолодшала, постійно була в хорошому настрої. Через декілька років трапилось те, чого Оксана не очікувала — вона завагітніла. Лікарі казали, що це якийсь феномен, адже жінка довго лікувала безпліддя раніше — і нічого не було, а тут, просто зустріла того чоловіка, який подарував їй такий цінний подарунок.

Оксана спочатку дуже раділа такій новині, але згодом почала переживати, що народжує так пізно. Хоча лікарі обіцяли їй, що все буде добре.

Так і сталось, Ксеня народила здорового хлопчика. Назвала його на честь чоловіка. Я дуже рада, що в цієї жінки нарешті все добре, вона так чекала цього. Так і стається — коли вже не очікуєш чогось, воно згодом швидко збувається. Зараз Оксана щаслива.

Як ви гадаєте, чи не пізно народжувати після 30-ти років? Як ви до цього відноситесь?

 

Оцініть статтю
А ви як вважаєте, чи нормально нар0джувати після 30-ти?