Або робота, або догляд за дітьми.

Мій чоловік і свекруха думають, що я маю розірватися між домом, сім’єю і дітьми. Але я так не вважаю, чому я повинна працювати, якщо крім цього, обов’язків у мене вдосталь. А приймати чиюсь думку і робити так, як хоче хтось інший, я не буду. Я домогосподарка, мама і дружина. З Олексієм ми одружилися вже сім років тому. Спочатку у нас в сім’ї були розбіжності. Як і в більшості пар, у цьому періоді. Коли тільки починають налагоджувати сімейне життя. Ми з Олексієм одружилися у дуже ранньому віці, йому було вісімнадцять, а я  на рік старша, мені дев’ятнадцять. Причиною такого швидкого шлюбу стала моя вагітність. Наші батьки як тільки дізналися, що ми чекаємо дитину, зробили нам весілля, поблагословили нас. Ми з Олексієм на початку жили у його батьків. А  знаєте як це, коли живеш з кимось. Все зі свекрухою робили спільно. І пральна машинка одна і духовка, і газова плита. Я завжди з нею мусила все ділити. Звичайно, мені це дуже не подобалося, але іншого виходу у нас з Олексієм не було. У свої вісімнадцять він не міг поки знайти роботу, таку, щоб змогти утримувати сім’ю самостійно, без допомоги свекрухи.

Згодом народився наш перший син. Свекруха, щоправда, дуже допомагала мені у догляді за малюком. Вчила мене всьому, як правильно годувати, переодягати дитину. У плані допомоги з дитиною вона мені підходила. Але ми не зупинялися з Олексієм на своїй меті. Ми хотіли з’їхати від свекрухи і почати жити самі, навіть і у знімній квартирі. Тому Олексій шукав високооплачувану роботу, щоб змогти все утримувати. Пройшло три роки. Наш син підріс, Олексій так і нічого нормального з роботою не вирішив. А тут свекруха постійно починає мені говорити за роботу. Мовляв, ми колись по іншому жили і дітей народжували, і на роботу ходили. Я розуміла, що робота це добре, але з сином мені ніхто не залишиться. Спочатку Олексій підтримував мене і казав мамі, що я вийду працювати, але коли підросте Артем, наш син.

Згодом я завагітніла вдруге. Тоді остаточно ми вирішили йти жити окремо. Олексій нарешті знайшов роботу, з достойною зарплатнею. Ми зняли квартиру. Я була дуже задоволена, нарешті ми мали свій куточок. Олексій працював, я доглядала дітей. Нам на все вистачало. Якось до нас в гості завітала свекруха і почала знову розмову про роботу. Я вже не могла цього витерпіти і почала огризатися до неї. Олексій на мою сторону не пішов, він захищав свою маму. Але ж недавно він так розповідав, що його підвищать на роботі, що мені взагалі ніколи не прийдеться працювати. Але ж ні, я не могла ображати його маму. У нас почалися після того серйозні сварки. Навіть були думки про розлучення. Не знаю, що мені робити, адже йти працювати, щоб заробляти на зарплату для няні своїм дітям я не хочу. На все свій час, як то кажуть.

 

Оцініть статтю
Або робота, або догляд за дітьми.