Бабуся розділяла онуків і втратила зв’язок із рідним сином та невісткою

Всі ми знаємо,  що у життя приносить чимало несправедливого. Іноді до такого навіть звикаєш, але лише не в тому випадку, коли це стосується найближчих людей.

Моя найкраща подруга уже заміжня та виховує 2-річного Сашка. Я часто чую її скарги на свекруху. Ну з ким не буває, правда? Невістка та мати чоловіка часто не можуть знайти спільну мову. Але тут все дещо по-іншому.

У чоловіка Анни, моєї подруги, є молодша сестра, яка також нещодавно вийшла заміж та родила доньку. Тепер вся увага свекрухи зосереджена у сім’ю дочки. Я могла б зрозуміти причину: коли народжується первісток завжди потребуєш багато допомоги, і хто як не мати найкраще з цим справиться?

Проте свекруха зовсім не згадувала про існування онука, навіть із днем народження не привітала. Анна сама телефонувала та просила сказати хоча б декілька приємних слів дитині, Сашко так очікував бабусю у гості із подарунком. Далі і на дачу взагалі не кликала ні сина з невісткою, ні тим більше онука від них.

Мені уже самій стало неприємно від такого ставлення: невже онуки не повинні бути рівні? Так само як і власні діти! Анна уже змирилася із таким перебігом подій, якби не один випадок.

Подруга з чоловіком важко працювали для того щоб забезпечити себе та сина у майбутньому. Так вони придбали 2 квартири. В одній живуть зараз, а другу поки здають в оренду, а пізніше вона стане Сашкова.

Свекруха вирішила по-своєму. Одного дня, раптово подзвонила синові, чоловіку Анни, та сказала, що досить  Каті, молодшій сестрі, з сім’єю жити у чужих квартирах. А вони, до слова, орендують житло і навіть не думають о купівлі власного.

– У тебе, – каже мати чоловіка, – і так дві квартири, невже  хай краще в ній живуть чужі люди, а не рідна сестра?

Головне, про оплату і мова не йшла, звичайно, сестра не буде платити рідному братові за квартиру. Мою подругу така ситуація неймовірно обурила. Мало того, що свекруха зовсім забула про рідного сина та онука, так ще й змушує нас забезпечити життя сестрі.

Пощастило, що чоловік Анни також не бажав віддавати квартиру, на яку так важко заробив. І тепер, скоріше всього, вони зовсім припинять спілкуватися із родиною, нехай самі розбираються.

Як вважаєте, вони правильно поступили чи варто було піти на зустріч рідній матері з сестрою?

Оцініть статтю
Бабуся розділяла онуків і втратила зв’язок із рідним сином та невісткою