Батько-багатій відмовився виплачувати аліменти рідному сину

Я одружився з жінкою, яка до мене була заміжня. У неї ріс син від попереднього шлюбу. З ним я одразу знайшов спільну мову і полюбив його як свого. Попередній чоловік мало забезпечував свою дитину. Спочатку, до трьох років він оплачував всі аліменти. Потім після нашого з Дарією одруження він вирішив припинити давати гроші.

Вони розлучилися, через зради колишнього чоловіка. Він був власником бару та фліртував з кожною новою офіціанткою. Коли дівчата й самі були не проти, то могло дійти до більшого. Даша довго терпіла, згодом дізналась, що вагітна. Думала, йти від нього вже пізно, тому що малюк буде рости без батька. Вона народила синочка. Чоловік наче зав’язав з розгульним життям. Проте одного разу після приїзду від матері, під час прибирання, вона побачила під ліжком білизну, яка не належала їй. Це була остання крапля.

Ми з нею познайомились в фейсбуці. Вона одразу розказала, що у неї є син. Я не був проти, бо любив дітей і давно мріяв про своїх.

Перший час наших стосунків я і дружина ходили на роботу. Син відвідував садок. У нас не було жодних фінансових труднощів. Згодом я дізнався, що Даша носить під серцем нашу спільну дитину. Коли вона вийшла в декретну відпустку, все забезпечення сім’ї я взяв на себе. В один момент задумався над підробітком, адже хотів для майбутньої дитини придбати все найкраще.

Дарія не чекала фінансової підтримки від колишнього чоловіка. Вона вирішила, що, мабуть бізнес з баром закрився. Напевно, він сам не має за що жити, адже досі він сплачував все що потрібно. Мені не подобалось, що дружина захищає цього негідника. Я намагався дати названому сину все що потрібно, але не розумів чому рідному батькові наплювати.

Через декілька місяців у нас народилась чудова донечка. Ми хотіли відсвяткувати цю подію з близькими. Я замовив бенкет у одному з нових ресторанів. Кухня там була хоч і традиційна, але з вишуканою подачею і гарним залом. Все задекорували у рожевих кольорах. Це було свято достойне моєї маленької принцеси.

В розпал святкування дружина побачила колишнього чоловіка за барною стійкою, разом з молоденькою дівчиною. Вона ні разу не була здивована, але вирішила підійти поспілкуватися. Він не знав, що тут буде святкування саме дня народження її доньки. Місця були замовлені на моє прізвище. В ході розмови, вияснилось, що цей ресторан належить йому. Дружина почала на високих тонах розпитувати як це так, що на новий заклад гроші були, а на сина ні.

Чоловік спитав, хіба я сам не здатний забезпечити нову сім’ю. Ми з Дашею були шоковані, хіба нормально те, щоб живий і багатий батько не виплачував аліменти сину?

Оцініть статтю
Батько-багатій відмовився виплачувати аліменти рідному сину