Батько обрав мене, а не свою нову жінку

Хочу вам розказати свою історію, як мій батько вдруге одружився. Насправді я багато читала історій, як діти стають зайвими у сім’ях, де створюється нове подружжя, саме тому захотілося, щоб ви дізналися – існує і трохи інший сценарій.

З матір’ю моєю все добре, – вона просто покинула мене з батьком та поїхала з новим коханцем в іншу країну, не даючи жодної звістки про себе. Я вже давно звикла жити без неї, коли батько привів додому іншу жінку. Сказати чесно, мені навіть було радісно бачити, які вони закоханні, і думалося, а раптом у мене знову буде повноцінна щаслива сім’я.

Насправді у стосунках не склалося. Вона не хотіла приймати мене як рідну дочку, хоч я намагалася справити на неї якнайкраще враження. Так, буває, що нова мама повністю заміняє біологічну та у дітей складається все прекрасно: нова сім’я, радісні дні та світле майбутнє, – це взагалі найкращий розвиток таких подій.

Ми з мачухою сперечалися з будь-якою причини: покупки продуктів, прибирання у квартирі, ба навіть, який серіал подивитися. Спершу батько не втручався, мовляв, сподівався, що все владнається: подумаєш суперечки, потрібно притертися ще один до одного і все буде добре. Проте йшли уже роки, а ми ближчими так і не стали. Я почала багато плакати та скаржитись татові на таке життя і він все більше ставав на мою сторону.

Напевно пощастило, що за 3 роки у них так і не народилися власні діти, ситуація сильно б ускладнилася. Після чергового скандалу, коли мачуха не відпускала мене на день народження подруги, оскільки хотіла, щоб я їй допомогла із домашніми справами, батько сказав дати мені спокій, – це поки не мої обов’язки, а її.

Того вечора я підслухала їхню розмову. Мачуха поставила умову: або батько відправляє мене жити до бабусі, адже пора народжувати своїх дітей, мені ж робити тут нічого, або вона збирає речі та подає на розлучення. Мені стало лячно. Я бачила як батько любить її та була впевнена, що скоро прийдеться звідси виїжджати.

На подив, наступного дня та жінка виїхала з нашої оселі. Більше я її ніколи не бачила. Батько обрав мене, – свою рідну дочку, забувши про нове кохання.

Оцініть статтю
Батько обрав мене, а не свою нову жінку