Батько повинен приділяти увагу дитині протягом життя, якщо хоче, щоб йому на старість тим же віддячили

Привіт, хочу вам розказати історію, яка до тепер не вкладається у моїй голові. Це трапилася зовсім нещодавно із моєю давньою подругою. Разом із нею ми відвідували одну школу, провчилися до 9 класу, а потім вона вступила до коледжу. Пройшло уже понад 25 років, а стосунки все намагаємося підтримувати, хоч виходить це доволі складно – і у мене, і у неї чимало власних турбот, але зараз не про це.

Подругу звати Олена, дівчина красива, весела, – всі хлопці за нею бігали. Так вона і вийшла заміж у 18, а у 20 вже народила донечку. Щоправда, із подружнім життям не склалося. Вже через два роки після народження первістка подруга розійшлася із чоловіком. Нікудишній він був: працювати не хотів, любив взятися за чарку і головне, – скандалити з Оленою. Насправді я дивуюся, що вона і так прожила з ним понад 4 роки.

Звичайно, у першу чергу вона подала на аліменти, – яка не яка, але робота у нього була, офіційна, переказувати кошти на дитину він міг. І що ви думаєте? Подруга не отримала від нього ні копійки, мовляв, вона і так зможе прогодувати дитину, а він не буде їй особисто ще гроші давати. Ніяк чоловіки не можуть зрозуміти, що аліменти оплачуються дитині, а не дружині. Ось такі вони татусі.

Все життя Олена присвятила єдиній доньці. Заміж вдруге не вийшла, не знайшла чоловіка, та й думаю і не шукала. Змогла самостійно виховати її, дати освіту і забезпечити усім потрібним. Судитися із колишнім більше не захотіла, – лише згаяла б час.

Зараз Софійці вже майже 21, вона ніколи не бачила свого батька, до нещодавньої події. Той чоловік з’явився у них біля дому, щоб зустрітися зі своєю дитиною. Мені, звичайно, ще також цікаво як він її упізнав? Виявляється, колишній подруги дізнався, що діти повинні утримувати старих батьків, платити їм аліменти у зв’язку із непрацездатністю. Тепер вимагає виплати від Софійки.

От як можна бути такою безсовісною людиною? Батько також мав брати участь у вихованні, а не з’являтися через 20 років ще й із такою заявою. Тепер на нього чекає ще одна повістка в суд, за несплату коштів протягом усіх років. Ото отримає по заслугах!

Оцініть статтю
Батько повинен приділяти увагу дитині протягом життя, якщо хоче, щоб йому на старість тим же віддячили