Батьки хочуть позбавити мене спадщини, бо я для них стала дріб’язковою

Моїм батькам залишився в спадок від бабусі дачна ділянка. Спочатку вони планували продати її, але потім тато вирішив будувати будинок, щоб було куди у вихідні та у відпустку їздити з дітьми, ми з братом тоді ще в школу ходили. Будівництво триває ось вже майже 16 років і кінця-краю цьому не видно. Два роки ділянка була порожня, бо на будівельні матеріали не було грошей. Потім потроху стали будувати будинок і ось на сьогодні він вже майже закінчений, в ньому навіть можна жити, залишилася тільки зовнішня обробка.

Давно посаджений сад, одна сотка виділена під город. Коли я вже стала працювати, допомагала батькові грошима на будівництво, повністю сплатила ремонт всередині будинку, майже кожні вихідні вже разом з чоловіком їздили, щоб допомогти батькові. В цей час брат вчився в коледжі, за навчання платили батьки.


Зараз брат одружений, має двох дітей, і його дружина проводить з дітьми на дачі все літо, брат приїжджає до них на вихідні і іноді допомагає батькові по господарству, тому, що тато постійно щось добудовує і робота завжди є. Ось нещодавно батько знайшов відмінний навіс для тераси, брат схвалив його вибір, тепер ми навіть в дощ і самий жаркий день не ховаємося в будинок, а спокійно відпочиваємо під цим навісом.

За це літо він пофарбував лавки і допоміг скопати город, а основне його заняття – риболовля. Брат каже, що на дачі потрібно відпочивати, а не працювати. У мене ж немає можливості їздити так часто до них, оскільки чоловік іноді працює й у вихідні, та й грошима я перестала допомагати, коли народилася друга дитина. Батьки тепер незадоволені, тому що встигли звикнути до моєї допомоги.

Останнім часом, коли ми попереджаємо, що приїдемо, мама одразу робить замовлення, що привезти з продуктів і це після того, як приїхав туди і брат, але можна сказати, з порожніми руками. Він вважає, що його дружина, і він там допомагають, а я ні, то мій обов’язок привозити батькам продукти, ліки та засоби гігієни. Виходить так, що дружина брата знаходиться там з дітьми, а харчі для них повинні привозити ми. Коли сказала про це мамі, вона відповіла, що раніше я не була такою дріб’язковою. Більш того, батьки попередили, що якщо так і далі буде, то заповіт на дачу вони зроблять на брата.

Доведеться нагадати їм, що цей будинок будувався і за мої гроші теж, але без сварки тут не обійдеться, я бачу, що брат про все знає і його ця ситуація влаштовує.

Оцініть статтю
Батьки хочуть позбавити мене спадщини, бо я для них стала дріб’язковою