Бе3лад у якому працює моя сестра.

Я з раннього дитинства дуже хотіла стати вчителькою. Мені подобалося це заняття. Навіть часто влаштовувала, коли була ще зовсім дитиною, в себе дома справжній шкільний клас. Ставила дошку для того, щоб було, де писати, із крісел і стола робила парти, одним словом все як насправді. А замість дітей з якими я проводила, так звані уроки, були подружки, а мама директор школи. Це була моя улюблена гра. Інколи товаришки Надійка і Софійка навіть казали, що вже замучилися гратися зі мною. Але я завжди їх просила і вони погоджувалися. А ще в мене була молодша сестричка, от вона не така як я. Улюбленим її заняттям було шиття і кулінарія. Вже в десять років могла приготувати справжній смачний пиріг або шарлотку, зварити борщ, наліпити вареників. Наша матуся була в захваті від кулінарних здібностей Олічки, так звали мою сестричку. А які вона шила плаття для своїх ляльок, ви собі просто не уявляєте. Інколи я навіть 3аздрила Олі, що в неї такі таланти.

Йшов час ми виросли. Я так як і любила бути вчителем, так і сталося. Після закінчення школи вступила в педагогічний університет, закінчила його з червоним дипломом і зараз працюю в школі. Являюся педагогом молодших класів. А от моя Олька після школи одразу вийшла заміж, бо завагітніла. Невдовзі народила. І їй не було чим зайняти себе в декретній відпустці. От порадила, щоб вона робила те, що завжди любила шити і куховарити. Сестра прийняла до уваги це і почала пекти торти на замовлення, а також шити. І якби я знала, що моя родичка така незграба у плані прибирання за собою, то навіть би не лізла зі своїми порадами.

Одного разу я зайшла до неї у квартиру і побачила там просто хаос, бо іншого слова не могла підібрати. Все було розкидано, на кухні каструлі поскладувані, крем від тортів по всьому столі, гора сміття, все таке брудне і неохайне.

У кімнаті порозкидувані викройки від пошиття одягу. І у всьому цьому безладі живе дитина і її чоловік. Не знаю чи виправиться моя сестра, але якщо б хтось сторонній зайшов до неї додому, то навряд чи робили б замовлення в цієї жінки. А найбільше мені шкода маленьку донечку Олі, адже вона не має в такому перебувати

Оцініть статтю
Бе3лад у якому працює моя сестра.