Більше не поїду до своїх знайомих у гості.

Я жив у місті, а мої хороші знайомі в селі. Ми часто спілкувалися по телефону, переписувалися через смс, або у соціальних мережах. Вони завжди запрошували мене до себе у гості. Олександр і Марія, так звали моїх знайомих. Якось подружжя часто приїжджало до мене, якщо було  свято або ж просто так, а я ніяк не міг потрапити до них. Але якось вони мене запросили до себе на річницю їхнього сімейного життя. Я повинен був поїхати і не міг відмовити у цьому випадку.  Зібрався, купив квиток на автобус і поїхав до них у гості. Приїхав пізно вночі, мене Олександр зустрів на вокзалі, забрав своєю машиною додому і ми лягли спати. На ранок я вже знав скільки має бути гостей, яка кількість страв буде на столі. І вже встигнув подарувати подарунок винуватцям цього свята, як то кажуть. Купив їм чайник.

Подумав, що це може знадобитися парі. Свято вдалося, ми сиділи до пізнього вечора і вирішили нічого зі столу не прибирати, а залишити все на другий день. Рано ми прокинулися. Марія приготувала  нам з Олександром смачну каву. Потім господар пішов показувати мені своє подвір’я, що він придбав і як у нього все красиво зроблено. Хвалився, яку зробив нещодавно альтанку і запропонував ввечері перед від’їздом посмажити шашлик. Крім того, деякі страви ще залишися із вчорашнього застілля. Я погодився і ми поїхали купляти в магазин м’ясо.  Чомусь думав, коли ми приїдемо все купляти,то платити будемо порівну. Ми зайшли у магазин і Олександр почав казати продавцеві все, що він бажає купити. Я до останнього думав, що розраховуватися ми будемо разом із ним, але так не сталося. Ввечері, коли ми вже посмажили шашлик, я вирішив запитати друга за гроші, які він повинен мені був віддати, за похід в магазин. Він нічого не відповів і просто проігнорував мене.

Більше я за ці гроші не згадував і подумав, напевне, це так і має бути. Якщо б  знав, що таке станеться з грошима, я б щось купив сам краще ще у той день, коли було застілля, але подумав страв і так багато, то і не треба нічого. Вирішив, що більше не поїду до цієї пари в гості. Я розумів, що приїхав до них і буду їсти в них, спати і жити декілька днів. І якось незручно трохи було, але ж у гості і приїжджають для того, щоб нічого не витрачати, тебе ж пригощають всім. Тим більше мене запросили, я сам не напрошувався. І з іншої сторони Олександр прекрасно знав, яка в мене ситуація з грошима.

Згодом ця пара розпалася. Олександр почав зраджувати Марії. Інколи прикривався мною перед дружиною тим, що їде до мене в гості. А сам насправді їхав до своєї коханки. Не знаю чим закінчилася ця історія, знаю тільки, що подружжя тепер не разом. Із знайомим не спілкуюся більше і надіюся Марія ще знайде своє справжнє щастя.

 

Оцініть статтю
Більше не поїду до своїх знайомих у гості.