Більше не вірю сестрі

Жила до сих пір з батьками і сестрою. У мене є молодша сестра, Наталія називається. Батьки у нас строгі і дуже вимогливі. Я завжди більше боялася перед батьками зробити щось не так, а сестра моя, ні. Вона така прямолінійна і все, що хотіла, те і робила. Я завжди старанно вчилася в школі, боялася, що за погані оцінки вдома буду покарана. А от Наталя ні, вона вчилася аби як, тай ще й умудрялася закінчити навчальний рік з нормальними оцінками. Мені здається, батьки якось поблажливіше ставилися до молодшої сестри.

Я закінчила школу, пішла вчитися в університет. Згодом одружилася незакінчивши університет, але по іншому я просто не могла. Завагітніла. Чоловік мій сказав, будемо народжувати. Я перевелася на заочне навчання, не хотіла брати академвідпустку, бо була невпевнена чи зможу після неї повернутися. А заочка мені саме підходила і диплом здобуду, і сім’я вже є. Батьки на диво були раді за мене. Батько, який був завжди строгіший за маму, сказав, що нарешті я стану дідусем. Обняв мене і поблагословив нас  з чоловіком на довге і щасливе життя.

Ми з чоловіком переїхали з села у місто. Там батьки купили нам квартиру. Половину суми дали батьки Сергія, так звали чоловіка, а половину мої. Сестра моя вже виросла. Я з нею часто не спілкувалася, проте коли треба було моєї допомоги, то вона була тут як тут. Вона вступила до університету. Не знаю, як вона взагалі могла це зробити, але тим не менш. Жила по сусідству. Знімала квартиру. Батьки оплачували їй житло і навчання. Але на рахунок давання хабарів, мої батьки були дуже проти і Наталя про це знала. Одного разу вона прийшла до мене і попросила грошей, заплатити за здачу сесії. І благала, щоб я нічого не розповідала батькам, а гроші вона поверне. Правда, не знаю яким чином. Я дала один раз. Через деякий час, ситуація повторилася. Я хотіла вияснити, чи дійсно стільки грошей коштує та сесія. В університеті, де вчилася Наталя працювала моя подруга. Я попросила дізнатися її про успіхи у навчанні моєї Наталі і була приголомшена. Наталю вигнали ще минулого семестру за те, що вона не відвідувала лекції і заняття.
Не знаю, як вчинити у даній ситуації, батьків не хочу бентежити. Тай сама вже їй точно гроші не дам, не знаю куди вона могла подіти таку суму.

Оцініть статтю
Більше не вірю сестрі