Брат з дружиною надумали народити п’яту дитину, при їх невисоких доходи

Моєму братові ось уже 54 роки, а його дружині лише 35. Так, різниця у них дійсно дивовижна. Стосунки у них почалися, коли Миколі було 39, а Насті лише 20. Так трапилося, що звичайний курортний роман перетворився у вагітність і вони були змушені одружитися. За час подружнього життя, у них народилося четверо дітей і тепер брат заявив, що він хоче п’яту.

Я була шокована такою новиною. Навіщо? Живуть вони не надто розкішно, у трикімнатній квартирі уже тісняться шестеро людей, куди ще одну дитину? Проблема в тому, що у Миколи народилися одні дівчатка, а він понад усе мріє про сина. Я розумію, що Насті лише 35 і можна спокійно народжувати п’яту дитину, але хіба це раціонально?

Буває так, що я няньчу його дітей по декілька днів, адже вони не мають часу приділяти усім увагу. Обоє працюють, старші навчаються в коледжах, а менші діти сидять вдома самі. Доводиться приходити та готувати їм вечерю та забавляти до повернення батьків. Звичайно, із народженням п’ятої дитини, Настя вийде у декрет та буде сидіти вдома, але тоді цікаво, як вони зможуть прожити на одну братову заробітну плату.

Уже зараз їм часто наші родичі передають дитячий одяг та харчові продукти. Мамина сестра, наша тітка, яка працює в Америці, переказує матері гроші, а та змушена віддавати майже усе на утримання онуків. Мені дуже її шкода. Я намагалася відговорити брата від цієї ідеї, однак мене ніхто не слухав, адже у сім’ї повинен бути син! Сподіваюся, у них не народиться ще одна дівчинка.

Оцініть статтю
Брат з дружиною надумали народити п’яту дитину, при їх невисоких доходи