Через дурниці люди забувають про людські цінності. Ось так і в мене сталося. До сих пір не можу в це повірити.

Після розлучення з дружиною, а те розлучення було важким періодом як для мене так і для дітей. У нас з Тетяною було їх троє.

Завжди з дружиною жили прекрасно , намагалися дати дітям все найкраще. Тому багато працювали. Ми займалися путівками у іноземні країни. Відкрили своє туристичне агенство, яке приносило нам чималий дохід.
Одного разу я почув від працівників агенства про те, що нібито моя дружина дуже приваблива жінка , що вона знайшла в мені. Напевно в неї є ще хтось, бо ж не можна просто так жити з людиною, бо любиш. Це було про мене сказано.

Фраза, можливо в неї хтось є, мене насторожила. Я довго думав і вагався. Але зробив цей крок я почав слідкувати за Тетяною. Їздив за нею повсюди, перевіряв. Але потім мені набридло і я найняв детектива. Ця історія не давала мені спокою.
Довгий час від детектива нічого не було чути. І тут дзвінок. Андрій Володимирович, так звали цього детектива зателефонував і попросив зустрітися. При зустрічі почав мені розказувати і показувати докази того, що моя дружина мені дійсно зраджує.

Я був шокований. Прийшовши додому я побачив як Тетяна збирає речі, виявляється вона хотіла мені вже в той самий день все розказати сама. Я довго просив її залишитися все виправити, але попри мої прохання вона виїхала з іншим чоловіком закордон і залишила мені дітей. Я довго переживав з цього приводу.
Але розумів, що життя продовжується. Як я вже казав у нас троє дітей. Але чомусь я мав найбільший контакт з Лізою вона була найстарша. Ліза була бажаною і люблячою донькою. А ще в нас було двоє хлопців двійнята .Вони молодші ще ходили в дитячий садок.

Важко було одному виховувати трьох діток, багато в чому мені допомагала моя мама . Я ще довго не міг зрозуміти чому Тетяна залишила дітей не говорячи вже про мене. Адже вона мама.
Я почав нове життя. Відкрив ще одне туристичне агенство, адже треба було дітей ні в чому не обмежувати і хотів їм дати завжди щось більше. Можливо таким способом я компенсовував наше розлучення з дружиною.
Діти підросли. Лізонька закінчила школу. А хлопці пішли в школу.

Одного разу я випадково побачив в Лізиному телефоні смс від мами, я довго думав як їй про це сказти. Але не наважувався. Життя продовжувалося. Одного дня я довго не міг додзвонитися до доньки, коли прийшов до неї додому. Вона знімала квартиру з подружкою її там не було,  Аліна так звали її подругу сказала, що вона поїхала кудись.

Поїхала не розумію куди. Я телефонував їй  ще довший час .Мені було образливо, чому Ліза від мене пішла і нічого не сказала. Як виявилося вона зараз живе з мамою. Зі мною вона зовсім не спілкується. Я пригнічений тим що так багато віддавав їй, а вона так вчинила. Хоча проти її спілкування з мамою я ніколи не був.
Зараз в мене все добре продовжую виховувати своїх хлопців.

Назар з Денисом, так звали моїх дітей дуже дружні, допомагають мені у всьому. Я довго був один. Але все ж знайшлася та жінка, яка буде зі мною поруч. Я познайомився з Аллою. Вона дуже любляча і приємна людина.
Можна сказати замінила хлопцям маму. В результаті в мене є багато друзів, я знайшов собі кохану людину , успішні діти, бізнес , великий будинок. Але ось чомусь до сих пір не можу збагнути чому так сталося з Лізою? Пройшло вже багато років, а від неї досі ні слуху, ні духу, як то кажуть. Тільки працівниця агенства підтримує звязок з моєю колишньою дружиною то сказала, що донька вийшла заміж, ось- ось має народжувати.

Сам я не хочу навязуватися багато разів телефонував їй але все марно. Шкода, що донька так вчинила зі мною , адже я не знаю що погано зробив їй і мені від цього робиться ще гірше. Думаю вона колись приїде і все ж помиримося. Це ж моя рідна кров.

Оцініть статтю
Через дурниці люди забувають про людські цінності. Ось так і в мене сталося. До сих пір не можу в це повірити.