Через кохання моя подруга втратила всі фінансові збереження

Вчора я зустрілася зі своєю давньою подругою. Ми з нею разом навчалися у школі, але потім вступили до університетів в різних містах. Коли я побачила в соціальних мережах, що Наталя переїхала назад до рідного міста, – одразу їй написала.

Подруга виглядала не надто радісно. Мені було не зрозуміло, чи у неї щось не склалося у житті, чи вона просто не рада бачити мене. Коли вона все розказала, стало зрозумілим її стан.

Ще під час навчання Наталя познайомилася із хлопцем, який навчання на сусідньому факультеті. Вони часто зустрічалися на спільних парах та щоразу більше спілкувалися. Почали зустрічатися поза навчанням і згодом стали парою.

Подруга була із заможної сім’ї, до того ж отримувала стипендію та паралельно працювала. Зрозуміло, що грошей на той момент неї було достатньо. От хлопець цим і користувався. Наталя завжди його забезпечувала: розплачувалася в кафе, магазинах, купувала йому одяг та навіть інколи давала на гулянки. Він обіцяв, що все поверне.

Після закінчення університету вони стали разом жити. Наталя працювала в відомій компанії, зарплата була високою. Хлопець заробіток так і не знайшов. З часом приєдналися і його родичі. Тим позич, іншим позич. Подруга всім роздавала свої кошти під порожні обіцянки.

Чесно кажучи, я слухала її і не могла повірити власним вухам. В школі Наталя виглядала серйозною та раціональною дівчиною. Невже кохання так сильно може засліпити? Зрозуміло, що хлопець, а потім і його сестра з братом, просто користувалися матеріальним становищем подруги.

Наталя продовжувала розповідати. Вона почала погрожувати, що всі борги доведеться повертати їй під відсотки. Потім давала великі суми лише під розписку.

Потім почалася пандемія, компанія ледь трималася на плаву. А після подій 24 лютого зовсім закрилися. Наталя втратила роботу. Перші півроку вони жили за її збереження. Іншої роботи не було. Вона почала вимагати всі гроші, які давала в борг – назад. Погрожувала юристами, адже мала на руках розписки. З її слів, сума там назбиралася ще на півроку-рік спокійного життя.

Її «коханий» лиш посміявся, його сестра з братом зовсім не виходили на зв’язок. Ось Наталя і покинула все і приїхала назад до батьків ні з чим. Тепер доведеться їй починати життя з чистого аркуша, без жодних збережень.

Оцініть статтю
Через кохання моя подруга втратила всі фінансові збереження