Чого від жінок чекають чоловіки

Зараз стало модним писати про потреби жінок як матеріальні, так і ментальні. До чоловіків дедалі більше висуваються нові і нові вимоги та критерії. А що ж стосовно жінок? Ось, нещодавно, мій колега переслав в чат нову статтю, де автор, хай йому щастить, дає відповідь на розповсюджене запитання красунь:«Що ж вам чоловікам, крім сеKсy ще від нас потрібно?».

Слово за слово і ми почали висказувати свої думки з цього приводу.
Шановні дівчата, кохані та дружини! Перше, чого бажають чоловіки, так це, повернувшись з роботи, побути хоча б десять хвилин в цілковитій тиші. Повірте, не має ну ніякого бажання, після дванадцятигодинного робочого дня базікати і обговорювати весь ваш день у самих дрібних подробицях. Дайте тишу, і можливо, пивка.

Ще ми, чоловіки, прагнемо впевненості. Так, ми повинні бути впевнені, що поки приймаємо душ, чи гостюємо в туалеті, ніхто не відкриє ноутбук та телефон, та не почне проглядати закладинки та гортати чати. Вам нема чого там робити. Просто повірте і не робить дурниць.

Ще один момент. Коли збувається ваша найзаповітніша мрія, вас ведуть в РАГС, це зовсім не означає, що саме прийшов час змінювати чоловіка. Не треба цього робити, це марна справа. Просто кохайте та приймайте нас такими, якими ми є.
Ніколи не ставте запитань, на які б ви не хотіли б отримати відповіді. Що було до весілля, те залишилося в минулому. Тема закрита. А ось на такі запитання: «Про що ти зараз думаєш?, «Я жахливо виглядаю?», «Ти вважаєш її сексуальною?», ви взагалі отримаєте у відповідь суцільну брехню.

Тримайте себе, жінки, у формі. Ну хоча б намагайтеся. Зайва вага ще ніколи нікого не красила, і не добавляла впевненості. І так, ми можемо десь подітися. Така чоловіка природа, тож зайвий раз не спокушайте!


І на останок, про головне. Так, нам чоловікам потрібен сеКс. І якщо його не буде дома, то рано чи пізно він з’явиться десь інше. Подумайте про це.


Чоловіки теж вимагають до себе певного відношення, як до людини, а не тільки як до банкомату.

Оцініть статтю
Чого від жінок чекають чоловіки