«Чоловік – це твій власний вибір!» 22 поради дала бабуся онуці, коли та вирішила вийти заміж

Такі поради дала бабуся своїй нареченій онуці.

1. Не чекай, що він здогадається сам. Чи не здогадається. Люди не вміють читати думки. Бажаєш квітів-скажи. Хочеш, щоб допоміг по господарству – скажи. Хочеш, щоб поцілував та міцно притис – СКАЖИ! РОТОМ.

2. Якщо роблять комплімент або подарунок – приймай з вдячністю. А не ось все це – «ой да не треба було», «ой да навіщо», « а я гарна? Ой, та припини, я дуже поправилась».

3. Припини ставити незручні запитання. «Я сильно товста?», «Ти помітив зміни?». Питання до чоловіка можуть бути тільки «я красива чи розкішна?» Крапка.

4. На першому місці у тебе ти. Не треба купувати чоловікові або дітям трьохсоті штани. Ніхто не помре і метеорит не впаде на тебе, якщо ти вже хоч щось зробиш для себе.

5. Не вибухай, коли людина не виправдала твоїх очікувань. Це тільки твої очікування.

6. Не намагайся заслужити любов, допомагаючи всім навколо, на шкоду собі. Ти заслуговуєш любов просто так. Тому що ти – є.

7. Вір в себе. Якщо ти не віришь – і інші не повірять.

8. Проси допомоги, коли вона потрібна. Просити – не соромно. Ні, ти не залишаєшся в боргу. Ні, ти не виглядаєш слабкою.

9. Якщо тобі неприємно, ти ображена – скажи про це. Людина може і не здогадуватися. Допоможи йому – розкажи про свої почуття, щоб він зрозумів тебе.

10. Щоб уникнути дурних сварок – борщ прибирайте ввечері в холодильник. І посуд після гречки потрібно мити ОДРАЗУ.

11. Завжди хвали свого мужчину. Навіть за найменшу дрібницю. «Ти самий розумний», «ти так турбуєшся про нашу родину». Чоловікам постійно важливо відчувати себе вагомими для жінки.

12. НІКОЛИ. Чуєшь, ніколи не мовчи , якщо він підійме на тебе руку або почнеться домашнє насилля. Тобі завжди є куди підти. Не мовчи!

13. Не варто скаржитися мені на свого чоловіка за всяку дрібницю. Ви все владнаєте, а я перестану поважати його.

14. Завжди знаходь час приготувати смачну вечерю. Твій чоловік повинен бути впевнений, що найсмачніше годують дома.

15. Дуже ретельно піклуйся про своє власне здоров’я. Пам’ятай, ти потрібна своїй родині здорова та енергійна.

16. Ніколи пліткуй та не засуджуй своєї свекрухи, та ще й ніякому разі при чоловікові! Пам’ятай, вона мама твого коханого. І інколи їй потрібна увага і любов сина.

17. Слідкуй, щоб твій чоловік завжди виглядав доглянутим і охайним. Труси та шкарпетки щодня переодягаються на чисті. Це стосується волосся та манікюру. Час від часу про це потрібно нагадувати. Подаруй йому достойний парфум. Твоя половинка повинна дорого пахнути.

18. Родина для жінки – все життя. Захоплюйся не тільки мужчиною, але й захоплюйся любимою справою: спортом, хобі, навчанням.

19. Знаходь, будь ласка, час на мене. Я вже старенька, і не ображайся, якщо, я погано тебе чую, або щось перепитую та плутаю. Літні люди, вони як діти. І коли ти була маленька, я так само доглядала тебе.

20. Намагайся не ревнувати і не давай приводу для ревнощів. Не порсайся в його телефоні. Якщо він в першу секунду не відповів на твій дзвінок, то він просто зайнятий, от і все. Передзвонить. Не накручуй себе і не ускладнюй!

21. Якщо ти в чомусь завинила – вибачся. Признавати свою помилку не стидно. Гідність не втратиш. Повагу отримаєш.

22. Потурбуйся про те, щоб в тебе були власні накопичення, подушка безпеки. Ні, це не про розлучення. Це про впевненість. Якщо раптом  гроші не знадобляться, ти завжди знайдеш куди їх витратити.

 

 

 

Оцініть статтю
«Чоловік – це твій власний вибір!» 22 поради дала бабуся онуці, коли та вирішила вийти заміж