Чоловік дражнuться, що я хочу назвати донечку Регіною…

Як на мене, ім’я Регіна дуже красиве та рідкісне. Я колись в дитинстві дивилась фільм, головною героїнею якого була дівчина з таким ім’ям. Та жінка мене дуже захопила, її доля, її манера поведінки, зовнішність — все було прекрасне. Ім’я Регіна запало мені в душу і я була впевнена — якщо у мене буде донечка назву її так само.

Але з чоловіком на рахунок цього ім’я були постійні сваркu й скаnдалu. Він дражнuв мене…

Ти хочеш назвати нашу дитину на честь мінералки? – кричав чоловік, але в його голосі я почула не гнів, а насміхання з мене…
– Ти не розумієш, ім’я дуже красиве, воно означає “цариця”, “королева”, невже ти не хочеш щоб наша донечка була такою? – намагалась запевнити я чоловіка.
– Ти наче доросла жінка, а кажеш якісь дурниці. Хіба від ім’я дитини залежить ким вона стане?
– Саме так! Не залежить, тому чого ти тепер зі мною сперечаєшся?!

Я поставила чоловіка в глухий кут. Він просто замовчав і більше не намагався мені щось довести. Нарешті я зможу назвати свою дитину так, як захочу, але…

Але родичі, як дізнались, що я хочу так назвати донечку були просто шоковані. Вже наступного дня мені телефонувала мама, свекруха, свекор, бабуся, і говорили, що так дитину називати не потрібно, інакше з неї будуть знущатись, і взагалі, що скажуть люди?

А мені начхати просто, що люди скажуть. Яке взагалі кому діло, як я збираюсь назвати свою ж дитину?

А ви б назвали свою доньку Регіною?

Оцініть статтю
Чоловік дражнuться, що я хочу назвати донечку Регіною…