Чоловік моєї доньки сидить у неї на шиї

Ні мені, ні моїй доньці Аліні уже протягом 3 років немає спокою. Її чоловік Олександр живе разом з нею та дитиною в моїй однокімнатній квартирі, фактично на мою зарплату. Усі зароблені ним гроші, він витрачає на свою колишню дружину Тетяну та їхнього спільного сина. З одного боку- Аліні дуже пощастило, адже Сашко добрий, чуйний, дуже її любить та поважає, але з іншого- відмовляється її утримувати та всі свої ресурси витрачає на себе та попередню сім’ю.

Все почалося з того, що моя Аліна познайомилась з Олександром ще 3 роки тому. Через декілька місяців він зробив їй пропозицію. На той момент моя донька жила зі мною. Той факт, що їй було 27, а вона все ще жила з мамою в  квартирі мене дуже бентежив, бо вже хотілося, щоб Алінка вела самостійне життя. Проте я намагалась не докучати їй і чекала поки вона сама переїде в орендовану квартиру або ж до чоловіка. І ось цей момент настав. Я вже й зраділа, що після весілля вона з’їдеться з Сашком в окремому житлі і буде там будувати власну сім’ю. Але сталося все навпаки, її чоловік переїхав до нас. Ми жили втрьох у моїй однокімнатній квартирі.

Аліна завжди була досить самодостатньою і працювала на хорошій роботі, намагалась забезпечувати себе сама. Вона жила зі мною, бо у неї не було необхідності для переїзду, та і мені була допомога. Сашко заробляв трішки  менше, але ніколи не комплексував через це. Ми з Аліною спочатку, навіть дивувались тому, що Саша ніде не платив за неї та не робив подарунків. Навіть після одруження грошей Аліні не давав. Він усе витрачав на свою колишню дружину та їх сина. Усе б нічого. Моя донька ніколи не скаржилась на брак коштів. Проте раптом, вона дізналася, що вагітна. Аліна була змушена взяти декретну відпустку і доглядати за новонародженим. Згодом її заощадження закінчились, а Олександр навіть і не думав, що їй потрібні кошти. Вона радше бігла до мене просити ту нещасну копієчку, аніж до нього. Ви лише вдумайтесь! Моя донька у свої 30 живе у мами в однокімнатній квартирі разом зі своїм чоловіком та дитиною. Якби ж у Сашка не було грошей… Вони б уже давно зняли собі щось окремо, якби не та Тетяна. Вона постійно випрошує подарунки, путівки та ще й отримує величезні аліменти.

Моя Аліна зовсім не така. Вона не вміє вимагати, а чекає ініціативи від чоловіка. До слова, він не дає їй грошей навіть на їхню спільну дитину. Елементарно, якщо вона захоче піти з малюком десь погуляти, і він попросить у неї морозива, то вона не зможе цього зробити, бо гаманець завжди пустий. Я вже не говорю про одяг, пелюшки, памперси і тому подібне. Натомість сам чоловік ходить у дорогому одязі, витрачає гроші на бари та казино, а нещодавно купив собі нове авто. Донька уже думає з ним розлучатись, але ніяк не наважується. З одного боку- він дуже її любить, цінує, підтримує, а з іншого- зовсім не утримує її з дитиною. Аліна дуже розлючена й через те, що Сашко й далі дозволяє Тані маніпулювати собою та тягнути гроші. А я, навіть і не знаю, як допомогти своїй донці та що їй порадити.

 

 

Оцініть статтю
Чоловік моєї доньки сидить у неї на шиї