Чоловік накинувся на дівчину з nриниженнями через її зовнішній вигляд

Прогулюючись вулицями столиці дівчина почувала себе бадьоро та позитивно. Аліса готувалась до кастингу усе літо, якщо не все життя. Вона любила доглядати за собою, намагалась зберегти свою природню красу і тому не любила яскраві відтінки одягу, макіяжу чи чогось іншого на собі, але сьогодні був виняток.

Домовившись зі своєю подругою, красуня завітала у кав’ярню, про яку багато чула від своїх знайомих. Кава була дуже смачною з нотками гарячого розтопленого шоколаду, який обожнювала дівчина. День був дійсно чарівним як і її зовнішній вигляд.

Подруги обговорювали свої мрії та плани на життя, доки ще був час перед кастингом Аліси. Таку симпатичну дівчину не міг не помітити палкий молодий чоловік. Він пригостив леді десертами власним коштом, залишивши на записці:  “ Скільки коштує ніч з такою лялечкою, як ти? “. І наприкінці намальований смайлик, що зображав його натяк, змусив дівчину різко охолонути й втратити увесь позитивний настрій.

Чоловік не посоромився підійти до молодих подруг і поцікавитись, що означала реакція Аліси.

Шановний, якщо ви шукаєте дівчину легкої поведінки на ніч, то Вам за іншою адресою! – сердито, але впевнено відповіла Аліса. Він лише засміявся й з нахабною посмішкою, взявши ложечку з десертом, почав пригощати нахмурену леді.

–  Пробач, якщо помилився. Просто твій вигляд дав мені зрозуміти, що ти  саме така дівчина, що мені потрібна. – Спокійно заявив хлопець. На цьому його приниження не припинились. Він почав торкатись її волосся, одночасно ніжно і грубо досліджував її лице. Дівчина була налякана і не знала як реагувати на таке нахабство.

Подруга теж була у шоці, але встала та відштовхнула кароокого брюнета. У відповідь на це молодий чолов’яга плюнув у неї й заговоривши іншою мовою, агресивно бубонівши собі під ніс, вийшов із приміщення. Аліса оговталась  через декілька хвилин, її щира посмішка зникла надовго, бо після цього вона зірвалась з місця і благала Яну скоріше поїхати звідти.

Принижена своїм зовнішнім виглядом дівчина, не могла більше і думати про кастинг, на цьому її мрія була закінчена. Наступного дня вона поїхала додому, де влаштувалась касиркою у міському гіпермаркеті.

Слова, які ми говоримо завжди мають вплив і свої наслідки – це урок, який варто винести з даної історії. Ми не знаємо у деталях який був у Аліси зовнішній вигляд, можливо вона і справді не найкращим чином виглядала, але це не знімає відповідальності з чоловіка, що принизив її та вніс у голову комплекс.

Як ви думаєте, хто був винним: хлопець чи дівчина? Чому важливо думати що ти одягаєш і що ти збираєшся сказати?

Оцініть статтю
Чоловік накинувся на дівчину з nриниженнями через її зовнішній вигляд