Чоловік не очікував, що через 20 років зовнішній вигляд дружини зміниться

Ми з Мариною дружимо ще з самого дитинства. Разом відвідували один дитячий садок, потім пішли в одну школу, університет. Щоправда, після вищої освіти життя нас розділило, що не дивно.

Пройшло уже понад 20 років, а ми до тепер підтримуємо зв’язок. Нещодавно я зустрілася з Мариною на дівочі посиденьки і дізналася, що від неї збирається піти чоловік.

Звичайно, я була шокована. У них була прекрасна сім’я, як мені здавалося на перший погляд. Та ще більше мене шокувала причина.

Марина розказала, що її Павло уже деякий час докоряє їй за її зовнішній вигляд, мов вона уже не така, як 20 років назад. А що він очікував? Марина і так найкраще виглядає за всіх наших знайомих: струнка підтягнута фігура, – регулярне відвідування спортивного залу; чиста шкіра обличчя, навіть зморшок не видно, – заслуга догляду у косметолога. Павло змушує Марину зробити пластичну операцію, адже після 2-х дітей груdи уже не як у дівчинки-студентки.

Як же важко чоловікам жити у світі! Біологія безжалісно виконую свою роботу: одружився на 20-річній, а ще через 20 років дружині уже 40! Безсоромно, що молоді з часом старіють, ніяких гарантій.

– Я не готовий жити із такою жінкою, яка не може навіть зберегти свій зовнішній вигляд та молодість!  – обурювався чоловік, ображено фиркаючи на мою подругу. – Якщо ти не змінишся, я змушений з тобою розвестися! Я хочу бачити біля себе жінку, яка буде завжди задовольняти мене своєю красотою.

Марина почала скаржитись, що Павло все більше заглядає на молоденьких дівчат, навіть коли йде поряд із нею.

Думаю, не потрібно вказувати, що сам Павло не відповідає всім стандартам красоти чоловіка за 40 років. Він далеко не Бред Пітт чи Річард Гір. Зморшки, лисина, животик – все при ньому. Але на його думку, у чоловікові зовнішність не головне.

Вислухавши подругу, я зробила висновок, що щасливого сімейного життя з ним уже не буде. Тож порадившись, Марина вирішила: або Павло змінює свою поведінку, або вона сама збирає валізи та йде.

Так все і відбулося: подруга уже через тиждень орендувала квартиру для себе та подала документи на розлучення.

Насправді, Марина виглядала чудово, вік лише прикрашав її. Тож ще через півроку вона знайшла іншого, привабливого чоловіка, котрий не зміг пройти повз її шарму та елегантності. А Павло нехай кусає собі лікті за такою дружиною!

Оцініть статтю
Чоловік не очікував, що через 20 років зовнішній вигляд дружини зміниться