Чоловік після 10 років шлюбу пішов до більш успішної, але дружина не розгубилася та показала приклад сильної жінки

Із своїм чоловіком Василем ми прожили більше десяти років, виховуємо сина. До недавнього часу, я вважала, що в мене просто ідеальна сім’я: чоловік забезпечує нас, розумний син, який показує хороші досягнення у навчанні та спорті, а я – займаюся господарством. Жили ми не багато, але і не бідували – мали усе необхідне.

Василь мав невеликий бізнес, який приносив нашій сім’ї стабільний дохід. А я колись працювала вчителькою, як пішла із сином у декрет, так вже і не виходила на роботу. Заробітна плата мала, а часу і роботи треба вкласти чимало. Я думала, що чоловіка влаштовує така ситуація. Він приходить з роботи, а вдома: чисто, прибрано, його домашні справи взагалі не обходили.

Одного дня після роботи чоловік повернувся додому і почав збирати свої речі. На мої запитання що він робить? Агресивно сказав, що йде від мене до іншої жінки. Більш успішної, яка самостійно себе забезпечує, прагне саморозвитку, а не сидить вічно у тих каструлях, як я. З’ясувалось, що його вічні затримки на роботі і вечірні ділові зустрічі про ходили із нею, Василь тривалий час мені зраджував.

Я довго не задумуючись, що маю робити. Одразу знайшла собі роботу, розмістила оголошення про надання індивідуальних занять учням середньої та старшої школи. Кинулась у роботу з головою і уже за пів року досягла хороших результатів: перемогла на міському конкурсі серед вчителів, а згодом мене призначили заступником директора.

Мої фінансові можливості щоразу збільшувались, а й подумати не могла, що так насолоджуватимусь, тим, що роблю. Робота – це реально панацея від розлучення з чоловіком.

Через пів року після офіційного розлучення, я можу запевнити, що бути одинокою мамою – це зовсім не страшно. Весь вільний час ти присвячуєш своєму сину. Ходиш на роботу, де спілкуєшся з людьми і отримуєш хороший життєвий досвід. Можеш знайти і виділити час лише собі: манікюр, зачіска, масажі – і не потрібно ні перед ким звітувати про витрачені кошти. Любіть і поважайте себе, бо живемо лише раз.

Оцініть статтю
Чоловік після 10 років шлюбу пішов до більш успішної, але дружина не розгубилася та показала приклад сильної жінки