Чоловік вигнав дружину із дому через заздрісний наклеп

У неділю з подругою домовились зустрітися в парку. Ми давно не бачились, тому, прогулявшись трохи алеями, вирішили посидіти на лавці і спокійно поговорити. На сусідній лавочці сиділа дівчина з маленькою дівчинкою. Дитина час від часу щось запитувала у мами, але та ніби не чула і зовсім не реагувала. 

Ми занепокоїлись та вирішили м’яко запитати чи не потрібна допомога. Жінка розридалась і не змогла нічого відповісти. 

– Тато дуже сильно кричав, а потім вигнав нас із мамою, – сказала дитина.

Жінка трохи заспокоївшись, тихо почала розповідати. Її звуть Марина і вона 5 років жила у щасливому шлюбі зі своїм чоловіком, разом виховували маленьку Оксанку. Жила молода сім’я в орендованій квартирі. Чоловік не дуже багато заробляв, до того ж не був надто ощадливим, тому доводилось жити скромно та економити. Коли Оксанці виповнилось 2 роки, Марина вирішила віддати її в садочок та вийти на роботу. Їй вдалося влаштувалась коректором у видавництво. Ця робота не приносила значних коштів, проте дозволяла талановитій дівчині реалізувати свої здібності.

За короткий час Марина зарекомендувала себе, їй почали доручати відповідальні проекти, перевели на вищу посаду. Дівчина стала просто душею колективу, вона вміла знайти спільну мову з кожним, тож мала повагу та підтримку з боку колег.

Кар’єрні успіхи неабияк окрилювали Марину, вона виглядала впевнено і доглянуто, постійно усміхалася. Вдома також все вдавалося. Жінка створювала затишок та з радістю готувала для своєї сім’ї. Все виглядало майже ідеально. 

Трохи проблем додавало те, що сім’я чоловіка не вважала Марину достойною дружиною для їхнього Олега. Вони весь час намагались завуальовано образити чи принизити дівчину. Раніше, коли вона була постійно вдома й доглядала маленьку донечку, придирались до чистоти в домі, критикували спосіб виховання дитини. 

Коли ж вийшла на роботу, стало помітним роздратування і прихована заздрість родичів Олега. Вони почали нашіптувати йому при кожній нагоді, що тепер йому доведеться добре стежити за своєю дружиною, бо щось вона надто добре стала виглядати, точно вже завела собі службовий роман. Ясно, що говорилось все це не прямо та не одразу. Але постійні натяки, багатозначні погляди давалися взнаки. Повертаючись додому після гостування у батьків або сестри, Олег ніби ставав іншою людиною. Постійно дратувався, був незадоволеним. Марина не могла зрозуміти, що з ним відбувається, адже зі свого боку дуже старалась догодити йому.

З кожним роком ситуація лише погіршувалась. Періодично Олег разом із сестрою та мамою почав їздити до різних “бабок”, “провидиць”, “екстрасенсів… Повертаючись, емоційно розповідав Марині, про що там дізнався. 

Щоразу це були нові “неймовірні” історії. Одного разу почув, що його найкращий друг насправді дуже заздрить йому і може підставити у чомусь. Без жодного попередження Олег різко припинив спілкування з цим хлопцем, заблокував його у телефонній книзі, месенджерах, соцмережах. 

То скаже чергора “провидиця”, що його чекає страшна хвороба – він тижнями депресивно лежить удома, не ходить на роботу або штурмує лікарів і аптеки. 

З часом Олег забував старі передбачення і все знову ставало на свої місця, він перетворювався у чуйного чоловіка та батька.

Наївність, емоційність і довірливість чоловіка були просто патологічними. Він настільки прислухався до людей, що, здавалось, міг повірити будь-чому. Марина пробувала говорити з ним на цю тему, наводила приклади, м’яко переконувала, що варто мати свою думку у життєвих питаннях, а не сліпо довіряти ворожбитам, екстрасенсам чи будь-яким іншим людям. Іноді їй вдавалося донести це до чоловіка. Та рівно до того моменту, коли знову хтось інший вплине на нього.

Кульмінація історії сталася після дня народження Марини. Їй виповнилось 30, тому вирішила яскраво відсвяткувати ювілей. Жінку просто засипали вітаннями та побажаннями. Друзі, рідні, колеги по роботі і просто приятелі із соцмереж ставились до неї з прихильністю, тому не шкодували приємних слів і подарунків. А на роботі, окрім класичного привітання ще й повідомили новину про чергове підвищення. Жінка тепер стане випусковим редактором, як мріяла. Марина почувалася дуже щасливою, їй здавалось, що життя вдалося якнайкраще.

Все кардинально змінилося наступного ж дня. Чоловік прокинувся у жахливому настрої, відразу ж почав кричати на Марину, звинувачувати її у зраді. Він був переконаний, що вона не могла отримати це підвищення і стільки уваги просто так, а вже давно значить крутила роман зі своїм керівником. 

Стільки агресії та бруду Марина ніколи не чула і не могла б повірити раніше, що подібне може статися із нею. Чоловік вигнав її після 5 років шлюбу просто через заздрісні наклепи.

Ми із подругою були шоковані та навіть не наважувались давати поради. Марина подякувала, що вислухали її історію, взяла за руку маленьку Оксанку і пішла – починати нове життя.

 

Оцініть статтю
Чоловік вигнав дружину із дому через заздрісний наклеп