Чоловік вирішив провчити свою даму, незаплативши за неї в ресторані.

Вчора моя дружина повернулася з роботи із вражаючою розповіддю. Вона спілкується із своєю колишньою однокласницею. Вони вирішують різні робочі питання. Оксана, так звали однокласницю, працює адміністратором у дуже престижному ресторані.От і поділилася з моєю дружиною,ситуацією, яка склалася в них у закладі. А тепер хочу розповісти, що казала моя кохана, Наталя. Це було літо, точніше майже кінець літа. Заходить в ресторан чоловік, років так сорока і бронює столик. До нього підходить офіціант, але мужчина просить, щоб його обслужила Антоніна. Він дуже хотів, щоб була саме ця офіціантака. Вона підходить до цього чоловіка і не дуже розуміє, чому саме її він хотів бачити. Олег, так звали його, хотів, щоб дівчина після вечері розділила йому рахунок навпіл. Він бронював столик на двох із своєю дамою.

Коли в ресторан зайшла ця дама, то Антоніна згадала як обслуговувала її. Вона замовила різних страв на п’ять тисяч гривень, поїла і невідомо куди зникла. А рахунок прийшлося оплачувати мужчині, який саме запросив її в цей заклад. Чоловік і жінка мило розмовляли і Антоніна вирішила підійти  запитати, що вони будуть замовляти. Вероніка, так звали жінку, вирішила замовити дороге шампанське і десерт, приблизно на шість тисяч гривень. Офіціантку вона не впізнала, як не дивно. Ну і Олег зробив також замовлення, яке вийшло на пристойну суму.

Вони закінчили вечеряти і тут, Вероніка вирішила вийти на вулицю, нібито поговорити по телефону, але адміністратор її не випустив. Сказала оплатити рахунок тоді і можна буде вийти. Жінка повернулася назад за свій столик і спитала чоловіка

:- Ми вже їдемо, правда?
А він їй у відповідь: “Я за себе вже заплатив, можу бути вільний. Я їду.”

Олег вийшов з ресторану і поїхав. Він не бачив того позору, який відбувався дальше. Згодом в ресторан заходить старша жінка, років так шістдесяти витягує шість тисяч, на які зробила замовлення Вероніка. Оплачує рахунок і прямо перед усіма відвідувачами починає кричати на неї. Ніка виявляється була донькою цієї пожилої дами. Яка казала:

Щоб більше такого не повторювалося, іди і працюй , не смій більше такого робити. І як видумаєте, дорогі читачі, хто в цій історії правий. а хто винен?

 

 

Оцініть статтю
Чоловік вирішив провчити свою даму, незаплативши за неї в ресторані.