Чоловік заборонив брати гроші з сімейного бюджету

Коли я виходила заміж, кожен міг позаздрити моїй красі. У мене було довге чорняве волосся, шкіра не вимагала тонального крему, адже тон зажди був рівним і без нього. Моя фігура могла б бути на показах Victoria’s Secret”

Я завагітніла, змушена була піти в декретну відпустку. Ось уже рік моєму сину, а я ще досі всі гроші витрачаю на дитину, оскільки чоловік розподілив наші фінанси так, що все, що стосується малюка – на мені, а він купує продукти.

-”Ось зробив мені подарунок на день народження” – жінка показала на полицю, де стояли засоби косметики від маловідомого бренду, які б ніхто не ризикнув нанести собі на обличчя.

Завагітніла вдруге. Оскільки, зайва вага залишилась ще після першої вагітності, під час другої набрала ще більше. Чоловік постійно принижує, і шкодує продуктів. Бідолашна вже хотіла п0збавитись від дитини.

Її “коханий”, не дозволяє брати продуктів з холодильника, все підписує і зважує, щоб раптом його дружина не з’їла зайвого шматка ковбаси. Їй вже набридло так жити, бо ледве вистачає грошей на дешеві сосиски та дитяче харчування. Жінка постійно вдома з малюком, а її чоловік лише обурюється, що та сидить вдома, не ходить на роботу та ще й проїдає його зарплатню. Давно б покинула його, однак йти нікуди.

Що ж така ситуація не єдина. На початку стосунків, все здається неймовірно прекрасним. Однак, після одруження і вагітності, сімейна пара зустрічається з реаліями побуту

Дружина в декреті, і цілодобовою “працює” матір’ю, чоловіки ж обурюються, і ображаються з чого б це їм заробляти гроші на всіх. А ще, часто зраджують і задивляються на інших жінок, бо його вже не така як була колись.

Вони хочуть бачити біля себе красиву жінку, яка тільки-но зійшла з обкладинок журналів для дорослих, однак не докладають зусиль, щоб їхні дружини котрі постійно поруч, виглядали саме так. 

Жінка не робот, коли є дитина і чоловік, вона автоматично стає матір’ю їх двох.

Прохання до мужчин, цінуйте своїх дружин, допомагайте їм по дому і в вихованні дітей. Тоді ваші кохані, будуть віддавати вдвічі більше. Вони будуть щасливими, а коли жінка світиться від щастя, вона найпрекрасніша і найгарніша леді у цілому Всесвіті.

Оцініть статтю
Чоловік заборонив брати гроші з сімейного бюджету