Чоловік закриває очі на чергові зрадu молодої дружини

В мене є один знайомий, який полюбляє навчати сімейного життя інших людей, хоча в самого його сімейне життя знаходиться в багнюц1.

Його звати Олександр. Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в нічному клубі. Молода, тендітна, запальна — вона одразу ж сподобалась Олександрові. Він давно придивлявся собі нову дружину — нещодавно розвівся, адже та була дуже сtара, і вже не приваблювала його.

Олена, так звали ту молоду білявку, на яку в нічному клубі кинув оком Олександр, на той час була студенткою. Олександр — дорослий чоловік, йому вже за сорок було. Але дружину собі хотів молоду — так він і себе відчував молодим поруч з нею.

Олена відповідала взаємністю Олександрові. Їй сподобалось що чоловік був забезпеченим, він дуже гарно до неї залицявся — постійно дарував величезні букети троянд, дорогі подарунки — дівчина здалася, і вже через пів року вийшла за Олександра заміж.

Спочатку все було чудово — Олександр тішився, що має таку молоду та запальну дружину, він знову відчував себе молодим. Але їхнє сімейне щастя тривало не довго — молодій дружині було нудно, і вона почала зраджувати чоловікові.

Про зради дружини він дізнався від своїх знайомих. Спочатку постійно їздив до дружини, аби застукати її на гарячому. Влаштовував бійки та скандали, але розлучуватись не хотів — він закохався в запальну дівчину по самі вуха, та закрутила йому голову.

Згодом взагалі почав закривати очі на чергові зради дружини. Його колеги та знайомі сміялись з чоловіка, що він робить з себе посміховисько, і що цим тільки ганьбить себе та свою гідність. “Але я кохаю Оленочку, з нею я відчуваю себе молодим!” – відповідав Олександр, цими словами ще більше показуючи, який він нікчемний.

Моя думка така — у світі працює закон бумерангу! Як Олександр зраджував своїй колишній дружині, так і зараз йому зраджує Олена, все йому повернулось сповна! В такій ситуації фоловіка анітрохи не шкода — він заслуговує все те, що з ним зараз відбувається. Якщо він хотів би щось змінити — давно це змінив би, але йому навпаки до вподоби — почувати себе слабким н1кчемою.

Оцініть статтю
Чоловік закриває очі на чергові зрадu молодої дружини