Чоловік зі свекрухою без мого відома назвали нашого сина

От скажіть, є ще такі матері, яким не подобається ім’я власної дитини? Я вхожу саме у число таких нещасних. Коли повідомила усім, що очікую на малюка, почалися справжні баталії, як він буде називатися. Складалося враження, що моєї думки зовсім ніхто не питав. Перечити я не стала, думала, що уже в пологовому назву так, як хочеться, однак не встигла.

На першій ультразвуковій діагностиці сказали, що у мене буде дівчинка. Тоді бабусі з двох сторін почали справжні суперечки через ім’я. Одна хотіла, що дитину назвали в честь її матері, інша – щоб в честь неї самої. Пропонували дати і подвійне ім’я, але тут стала в оборону я. Ніякого подвійного! Дуже не люблю таку тенденцію. Сама я хотіла, щоб малютку звали Яна. З цим ім’ям у мене лише гарні спогади. У дитинстві у мене була подруга Яна, потім на роботі колега. Всі вони були дуже милі та добрі. А то знаєте як буває, якась людина, яка траплялася у житті, просто псувала ім’я своєю поведінкою і вже були відповідні асоціації з ним. Бабусі ж пропонували Софія, Маргарита, Ірина.

Через два місяці мені повідомили, що все-таки буде хлопчик. Ось так, це змінилося весь курс сперечань. Почалися пропозиції імен орієнтуючись на їхнє значення. Чоловік дуже хотів назвати малого Віктором, адже з латинської це означає «переможець», а також у давньоримській міфології було епітетом богів Юпітера та Марса. Обоє бабусь зійшлись на імені Ігор, оскільки з скандинавського значення – це “багатий” або “щасливий”. Особисто ж мені ні одне, ні друге не подобалося. Я сказала, що от народжу, подивлюсь на дитину і зразу зрозумію, яке ім’я йому підходить найбільше. Все-таки я мати і маю найбільше право вибирати!

Вагітність пройшла легко, малюк народився рівно в термін. У пологовому будинку ми залишилися лише на 3 дні. Після чого я пішла оформляти документи, реєструвати синочка та вписати нарешті його ім’я. А там мені повідомили, що все готове ось уже як дня два! Чоловік зі своєю матір’ю самі все зробили, поки я лежала у лікарні!

І ось мого рідного сина звуть Олег, що означає «священний», «святий». Але ми навіть його не обговорювали! Я зчинила справжній скандал, однак що вже поробиш. Прийдеться змиритися.

Оцініть статтю
Чоловік зі свекрухою без мого відома назвали нашого сина