Чоловік змушував мене стати домогосподаркою і я пішла від нього

На жаль, у сучасному світі склалась тенденція, що жінка зобов’язана робити всі справи одночасно. Так, тепер прекрасна частина населення має можливість отримувати освіту, будувати кар’єру, але головне ще й повинна і працювати, і за дітьми, і хазяйством доглядати, а ще краще, якщо жінка буде і чоловіка забезпечувати. Відчуття, що прогрес відбувся, але разом із тим залишив всі традиції минулих століть.

Звичайно, про обов’язки жінки найбільш голосно говорять чоловіки. Але як давно ви бачили, щоб наша «сильна стать» полювала на мамонта чи билися на дуелі за жінку? Ото ж бо воно. Часто зустрічаю чоловіків, які вказують, що я повинна робити. Олег став не винятком.

Я працюю адміністратором успішного салону краси, а Олег був директором рекламного агентства, з яким ми тісно співпрацювали. Я відповідала за соціальні мережі та розміщення реклами, тому під час підписання договору ми обоє були присутні у залі засідань. Як він мені казав, я одразу йому сподобалася. Того ж дня Олег запросив мене на вечерю.

З першого погляду він був галантним та ввічливим, умів обходитися із жінками. Та вся ця казка зникла, коли я почала залишатися у нього на ніч.

Все більше і більше часу ми проводили разом, я жила в одному будинку з батьками, тому Олег дуже скоро запропонував переїхати до нього. Я не заперечила.

Виявилося, що з точки зору мого потенційного чоловіка, його внесок у надані ліжко-місця у власній квартирі прирівнюється до здачі квартири безкоштовно. І за його словами, я повинна це відпрацьовувати, готуючи сніданок, обід і вечерю, прибираючи всю квартиру, перучи його одяг.

Я звичайно, не відмовлялась трішки допомогти із приготуванням сніданку та прибиранням, але чому це став мій безпосередній обов’язок? На додачу, Олег почав змушувати мене залишити роботу, оскільки місце жінки дома.

Такого стерпіти я уже не могла і швидко зібрала валізи та переїхала назад до своєї домівки. Ось так ми і розійшлися. Сподіваюся колись Олег змінить свою позицію.

Оцініть статтю
Чоловік змушував мене стати домогосподаркою і я пішла від нього