Чоловік зрадuв мені зі своєю колишньою дружиною

З Андрієм одружена вже п’ять років, разом виховуємо донечку Алісу. Пам’ятаю, як моя матір була проти того, щоб саме він був моїм чоловіком, адже той вже мав свою родину. Але ви не подумайте, я не забрала чоловіка з іншої сім’ї. Андрій казав тоді, що вони давно вже разом не живуть…

В чоловіка є дитина від першого шлюбу — Михайло. Йому 17. З ним у мене доволі хороші стосунки, я спочатку пережuвала, що той буде до мене п0гано ставитися, але ми швидко потоваришували.

Чоловікові на роботі дали дві путівки в санаторій. Дуже хотіла, щоб ми туди поїхали разом, але коханий сказав, що краще мені поїхати з дитиною — відпочину від міської метушні та оздоровлюся. Я погодилась.

В санаторії було дуже добре, але я сумувала за своїм чоловіком. Тому вирішила зробити йому сюрприз, і приїхати раніше, ніж планувалося. Аліса була дуже рада, коли дізналась, що скоро побачить татка.

Зустріти нас на вокзалі я попросила Михайла, щоб чоловік не знав, що скоро приїду. Син коханого був дуже спантеличений моїм дзвінком, але погодився зустріти нас. Чомусь я тоді не зрозуміла його поведінки…

На вокзалі Міша був чимось стривожений. “Може, краще поїдемо десь поснідати? А потім вже повернемось до дому?” – знервовано казав він. По дорозі до квартири постійно комусь телефонував, але його співрозмовник не хотів брати слухавку. Я подумала, що то якась дівчина, яка йому подобається.

Як тільки зайшли у під’їзд – відчула щось недобре, таке відчуття, наче мало щось статися. Відкривши двері своєї квартири, ледь не зомліла…У вітальні стояв чоловік і його колишня дружина, поспіхом збираючись. Всюди був розкиданий їхній одяг, на столі стояла тільки-но відкрита пляшка мого улюбленого шампанського…Я тоді зрозуміла все без слів.

Швидко зібрала речі й поїхала з Алісою до матері. Пізніше дізналась, що чоловік всі ці п’ять років зраджував мені зі своєю колишньою дружиною. І знали це всі, окрім мене. Почувала себе повною дурепою…

Оцініть статтю
Чоловік зрадuв мені зі своєю колишньою дружиною