Чому старші чоловіки хочуть молоденьких дівчат?

Мені 21 рік. Стосунків у мене ще не було, якось не знаходився хлопець, з яким могло зав’язатися щось дійсно серйозне. Звичайно, у зв’язку із цим я постійно відчуваю соціальний тиск від родичів та й просто знайомих людей: «Невже ти не хочеш збудувати стосунки?», «Пора думати про сім’ю, а ти навіть на побачення не ходиш».

Відчай змусив мене зареєструватися на одному з найвідоміших сайті знайомств. Ось тут у мене виникли десятки запитань: що трапилося із сучасним світом?

Якщо не брати до уваги всіх с0пляків, «мачо-бізнесменів», «мільйонерів у 20», – нормальних кандидатів навіть не знайдеться. Проте найбільше мене шокувало не це, а те, що мені написало багато чоловіків за 50 років, зважаючи на факт, що я вказала свій реальний вік в анкеті.

Невже вони вважають, що у рамках нормального залицятися до дівчини, котра годиться їм у доньки? Такі чоловіки навіть не можуть повністю забезпечити свою коханку, – їм лише потрібна красива картинка та молоде тіло поряд.

Ну а що він може запропонувати своїй потенційній супутниці? 30 квадратних метрів у старій квартирі з ремонтом ще з часів його молодості? Незабутній вікенд на дачі, до якої, у кращому випадку, він довезе на своїх жигулях? І, звичайно, одноразовий похід у місцевий «ресторан» за мізерну пенсію.

Не можу зрозуміти, навіщо забивати голову молодим дівчатам, витрачати їхні найкращі роки, не запропонувавши нічого на заміну?

До слова, один такий чоловік, сказав мені, що шукає обраницю до 25 років, оскільки знову хоче відчути себе молодим і всі «30-річні жіночки» йому не потрібні. Окрім того, він аргументує свої плани тим, що знамениті чоловіки одружуються і на втричі молодших дівчатах . Але ж важко порівнювати пристарілого пенсіонера у комуналці, який заледве переставляє ноги і активного успішного актора у розквіті сил, правда?

Так що, дорогі чоловіки, якщо ви плануєте у майбутньому влюбити у себе молоду дівчину, подбайте про це завчасно: доглядайте за собою у молодості так, щоб молодий Леонардо Ді Капріо вам заздрив, саморозвивайтесь, щоб з вами можна було поговорити не лише про те, як зруйнували нашу державу, і, звичайно, заробляйте так, щоб 20-річні з вами могли побачити світ, а не лише лавочку у дворі.

А ще краще, одружуйтеся з молодості та живіть щасливо зі своїми жінками навіть у старості!

P.S. Із сайту знайомств я видалилась у той же день, – буду шукати своє щастя в іншому місці.

Оцініть статтю
Чому старші чоловіки хочуть молоденьких дівчат?