Чи існує справжня чоловіча дружба, яка почалася ще у дитинстві?

Мій брат з дитинства був душею компанії. У нього завжди було багато друзів, а я завжди з обережністю ставлюся до людей. Через те, що наш тато військовий, то ми часто переїжджаємо з місця на місце.

От коли ми вже приїхали у Київ тато сказав, що це вже останнє його відрядження і ми залишаємось тут жити. Поселилися ми у військовому містечку. Тут всі такі, як ми діти військових. Але ми знали точно, що звідси вже не поїдемо нікуди. Наша мама дуже вправна кравчиня. Тому черга людей із замовленнями пошити щось чи зремонтувати була у нас вдома.

От одного разу до нас прийшла сусідка тітка Марія зі своїм сином Максимом. Хотіла, щоб мама допомогла із костюмом на новорічні свята. Максим виявися ровесником мого брата Стаса. Вони дуже потоваришували. Чесно кажучи, я інколи та ревнувала брата до його нового друга. Мені здавалося, що в них ближчі стосунки, ніж у нас.

Так хлопці ходили в одну школу, згодом поступили у вищі навчальні заклади. Здобули освіту і прагнули відкрити свій бізнес. Стас і Максим почали пробувати себе у різних сферах. ВЛАСНУ СПРАВУ РАЗОМ НЕ ВДАЛОСЯ ЇМ РОЗПОЧАТИ. Тому кожен почав працювати окремо, але при цьому товаришували не менше. Тільки з’являвся вільний час – вони завжди відпочивали разом.

Минав час хлопці поодружувалися майже одночасно. Стали батьками. Мій брат вдало вклав капітал і почав добре заробляти. Тепер має свою велику компанію, яка займається пригоном машин з Америки та країн Європи. Йому вдалося заробити на власну велику квартиру. Ще й батькам допоміг із ремонтом у квартирі. А мені недавно на день народження авто подарував, то я взагалі була просто на сьомому небі від щастя.

А у Максима життя склалося не так вдало. Він пробував себе у різних справах і нічого не виходило. Або втрачав всі кошти, або просто повертав те, що вкладав. Тут виникла така ситуація, що мій брат позичив йому велику суму, а через певний час попросив повернути, бо йому потрібно ці кошти вкласти у нові авто. Та Максим заявив: «Ти та так їх багато маєш, міг і подарувати. Та зрештою доведи, що я в тебе щось позичав».

Хлопці з того часу перестали спілкуватися. І їх шляхи розійшлися назавжди.

Оцініть статтю
Чи існує справжня чоловіча дружба, яка почалася ще у дитинстві?