“Це тільки зайві витрати” – слова, які вразили в саме серце

Вагітна в шістнадцять, така доля спіткала школярку Інну. 

-”Ти позбудешся цього малюка, ти ще сама дитина” – обурливо кричала до доньки матір.

-”Навіть, якщо мене ніхто не підтримає і я залишусь самотня, я нізащо не піду на це” – твердо заявила дівчина.

-”Це тільки зайві витрати. Грошей ледве вистачає, а ти ще зібралась народжувати? Не про таке життя я мріяла” – продовжувала жінка.

Інна була на другому місяці вагітності.Їй не вкладалось в голові, що матір говорить всі ці слова серйозно, адже вони так ранять її молоде сердечко.

Дівчина познайомилась з найгарнішим хлопцем у цілому світі, звали його Максим. В них був роман, про які складають оповідання і знімають фільми. Вони познайомились на футболі, де грала місцева команда. Хлопець був воротарем. Дівчина й не мріяла про кохання з ним. Зв’язок між ними виник моментально.  Через деякий час, дівчина завагітніла і просто приголомшила свого коханого цією новиною. Однак, не такої реакції дівчина очікувала від свого обранця. Вона вірила в те, що він ніколи не залишить її, і більше того запропонує одружитись.Так часто стається, з молодими парами. У них багато спільних фото і сімейний статус в соціальних мережах. Здавалося, про їхній роман знає весь світ.

Що ж не пройшло й тижня, як після новини про те, що Інна чекає на дитину, – Максим зник. Не телефонував і не підіймав слухавки, більше того заблокував у всіх соціальних мережах.

Матір Інни хоч і була категорично проти ранньої вагітності своєї доньки, однак розуміла, що псувати життя свої доньці не буде. У самої доля була не легкою, народила першу дитину у п’ятнадцять, згодом ще трьох, всі діти були від різних чоловіків. Жінка змушена виховувати дітей самостійно, адже всі чоловіки її покинули, вони не захотіли бути відповідальними ще й за дітей. Людмила працювала прибиральницею в супермаркеті. грошей ледве вистачало, щоб утримати сім’ю. А тут ще одне на підході. Винуватила у всьому тільки себе, адже робота була вночі, а дітей залишала на виховання одне одному. Розуміла, що вони гуляють, що донька зустрічається з хлопцями, але те, що вона така безвідповідальна й уявити не могла. Завжди розповідала, що потрібно обережними бути, адже рання вагітність, це крах на навчанні та кар’єрі. Не такого життя бажала своїм дітям.

Довго шукала вихід із ситуації яка склалась, радилась з подругами. Ті порадили зробити як в американських фільмах, народити дитину, знайти хорошу сім’ю, ще й гроші за це отримають. Людмила була реалісткою, розуміла, що те, що в кіно це тільки в кіно. Змирилась з тим, що у свої не повні сорок років стане бабусею, а те, що в дома з’явиться на дитину більше, вже й не звертала уваги, у неї була вправність ростити й навчати дітей. Перевелась на денні зміни й тепер контролює кожен крок свої хлопців і дівчат.

 

 

Оцініть статтю
“Це тільки зайві витрати” – слова, які вразили в саме серце