Цінуйте жінок.

Дуже часто чоловіки скаржаться на своїх жінок. Мовляв, вона нічого не робить, сидить вдома з дітьми, раз в тиждень пропилососить квартиру і зготує обід і вже втомлена. Але якось моя бабуся сказала, що жінка береже сімейне вогнище і для того, щоб цей вогонь не згасав, потрібно його завжди підігрівати. Теплими словами, розумними вчинками і рішучими діями. Повірте мені, жінкам дуже важко втримати біля себе нормально мужчину, їм доводиться постійно над собою працювати, а якщо цього не робити, то їх може чекати тільки розрив шлюбу. Тому чоловіки дивіться впершу чергу за своїми вчинками і словами. Кажіть своїм дружинам, дівчатам гарні компліменти, підтримуйте їх у своїх починаннях, допомагайте, а ще краще разом виховуйте своїх дітей.

Якщо б чоловіка залишити, хоча б на місяць у ролі жінки, я думаю всі чоловіки б зрозуміли як насправді важко жінкам. Адже у чоловіків дорога до успішної кар’єри відкрита, в них немає в обов’язках сидіти вдома, доглядати за дітьми, готувати їжу, їх цікавить тільки робота.
А жінка повинна і сама себе реалізувати в цьому світі, і дітей народити, щоб було гідне продовження роду і забезпечити затишок вдомі. На плечі більшості жінок падають великі випробування. Тому цініть їхню працю і відносіться з повагою.
Радійте їхнім маленьким перемогам, підтримуйте у важку хвилину, даруйте квіти, водіть в кіно. І запам’ятайте жінка щаслива поряд з тим чоловіком, який розуміє і поважає її та її думки і дії.

 

Оцініть статтю
Цінуйте жінок.