Діти зараз розумніші за своїх батьків…Андрійко пробачив матір, але залишився з татом

Ще два роки тому в мене була щаслива родина, а тепер все інакше…Я ніколи й подумати не міг, що це може трапитися і зі мною! Ворогу не побажаю відчути те, що відчув, коли дізнався всю правду про свою дружину.

З Мар’яною ми познайомились дев’ять років тому на одній з вечірок. Я закохався в цю дівчину з першого погляду. Ще тоді зрозумів, це саме та жінка, від якої хочу дітей! Ми прозустрічались три місяці і я нарешті вирішив зробити Мар’яні пропозицію. Наші почуття були взаємними.

Через рік в нас з’явився синочок — Андрійко. Який я тоді був щасливий. Моє життя було саме таким, про яке мріяв…Та щастя тривало рівно стільки, скільки дружина могла зберігати страшну правду від мене…Як можна стільки років мені брехати?

Якось я повернувся з роботи й помітив, що Андрій чимось засмучений. Хлопчик сидів у себе в кімнаті й не хотів розмовляти. Дружини не було вдома…

— Синку, що сталося?
— Тато, я знаю всю правду…Мама тебе не кохає…
— З чого ти це взяв?

Хоча я був згодний із сином. За останні пів року в нашій сім’ї було не все так добре — жінка весь час була з поганим настроєм і кудись зникала…

Тоді Андрійко розповів, як бачив матір з іншим чоловіком. Він часто забирав матір на машині від під’їзду, коли вона казала, що йде в магазин. Мені було шкода прожитих разом років…А найбільше було шкода сина — він все розумів.

Влаштовувати істерик я не став. Ми подали на розлучення…Проте синочок сказав, що не хоче жити з моєю колишньою. Андрійко пробачив матір, але жити вирішив зі мною…Дружина зовсім була не проти..

Оцініть статтю
Діти зараз розумніші за своїх батьків…Андрійко пробачив матір, але залишився з татом