Дівчата, які люблять швидше ваші гроші, а не вас самих.

Як Оля, так звали мою дівчину, розчару8ала мене. Історія почалася з того, що я закінчував останній курс фінансової академії й познайомився з нею. Але якби я знав, що чекає мене у відносинах з цією людиною. Наше знайомство доволі банальне. Ми зустрілися у нічному клубі. Саме в той вечір, мій найкращий друг Антон, запросив на день народження, ми відсвяткували спочатку в гуртожитку, а потім вирішили всі піти на дискотеку. І в Оленьки така схожа історія, її запросила подруга на свій ювілей. Ми сиділи за сусідніми столиками, спочатку обмінювалися поглядами, а потім я вирішив сказати офіціанту, щоб за стіл дівчат той приніс пляшку шампанського і сказав, що це від мене.

І ви знаєте, дівчатка навіть ніяк на це не відреагували, я спочатку подумав може краще б я того не робив, не розумів в чому справа. Але про це я вже дізнався пізніше. Ми продовжували танцювати і тут включили повільну музику, подумав запросити дівчину Олічку на танець. Ми розговорилися, вона виявилася дуже привітною, милою й цікавою співрозмовницею. Потім як це прийнято, я провів її додому, обмінялися номерами і розійшлися. На наступний день як завжди виконував всі свої справи, пішов на роботу, так уже вкінці п’ятого курсу навчання, я мав непогане заняття і достойну заробітну плату. Тому всі гроші, які заробляв, відкладав і хотів купити квартиру. А тим часом жив у своєї бабусі, вона була одна, тому і місця вистачало для всіх. Після робочого дня, вирішив зателефонувати до своєї нової знайомої. Оля взяла трубку і погодилася зустрітися. Ми пішли в ресторан. Думав посидимо, вип’ємо трохи вина і підемо в парк прогуляємося, але ж ні. Дівчина позамовляла різних дорогих страв. В мене волосся стало дибки, я звичайно пристойно заробляв, але точно не на таке. Збирав копійку до копійки, щоб нарешті мати свій куточок і подумав, що ще декілька таких зустрічей і всі мої гроші просто йтимуть на Ольгу, а не на мою мрію. Одним словом, ми посиділи, я побачив рахунок і мені стало зле, але нічого, надіявся, що це так тільки на початку.

Потім пішли ще прогулятися по місту, Олька вирішила зайти у магазин з одягом, бо їй сподобалася сукня, яка була на вітрині. Вона одягнула її й попросила мене купити, я не відмовив, але це було моє остаточне рішення в думках припинити на деякий час спілкування з цією людиною. Таке враження, що їй потрібні тільки гроші. Ні, щоб мене дізнатися якось краще, розпитати щось про моє життя. В неї в голові були тільки плаття і дорогі ресторани. Так і сталося, ми припинили спілкуватися, а зараз Олінька виманює гроші таким чином у мого знайомого. Ой співчуваю йому, я то зрозумів про неї все ще на першій зустрічі, а він вже мучиться півроку. Не готовий таким чином створювати стосунки, таких людей треба триматися подалі.

Оцініть статтю
Дівчата, які люблять швидше ваші гроші, а не вас самих.