Дівчата, які нічого не розуміють у стосунках, намагаються давати поради заміжнім

Дуже довго задумувалась над тим, чому наш світ так влаштований? Чому жінки, або дівчата, які ніколи не мали стосунків намагаються навчати інших дівчат, які ті стосунки все ж мають? Як на мене, давати поради, якщо їх не просять, взагалі не варто.

Розведена жінка, яка тільки вийшла з токсичних стосунків нічим не гірша за заміжню дівчину. Обоє однаково щасливі, проте у кожної різний погляд на таке “щастя”, так і влаштований світ!

Якщо для однієї справжньою мукою буде біганина за дітьми, або ж догляд за будинком, то для іншої буде не зрозуміло, як можна бути досі незаміжньою і не хотіти дітей? В цьому і все правило людства — ми різні.

Тому мене дуже дратує, коли хтось із цих особистостей намагається давати одна одній поради! Таке сталось і зі мною. Мені 24 роки, нещодавно закінчила університет і влаштувалась на хорошу високооплачувану роботу. Моє життя мені подобається — ні від кого не залежу, живу так, як того бажаю. Але кожна заміжня жінка в моєму оточенні намагається дати мені пораду або ж вставити свої п’ять копійок.

– Ну слухай, тобі вже 24 роки, час вже задумуватись про заміжжя! Не завжди в дівках ходити! – радить мені моя тітка, яка вийшла заміж і тепер все життя шкодує про це.

На її слова я намагалась не звертати уваги, аби знову не посваритись із родичами. Мої погляди на життя дуже відрізняються від поглядів родичів, я розумію це, тому намагаюсь не конфліктувати.

Аж ось нещодавно моя заміжня подруга сказала мені фразу, від якої я була просто шокована! “Мені тебе так шкода!” – мовила подруга. Я так зрозуміла, що шкода їй мене тому, що я досі незаміжня як вона, і не маю дітей. А хто сказав, що мені погано? Чому більшість людей вирішило, що добре для них, то має бути й добре для інших? Всі ми різні, в кожного свої вподобання і кожний проживає життя так, як хоче!

Як на мене, дівчата, які більше вихваляються про своє життя і дають поради — заздрять. Так і моя подруга, вона заздрить, що я незалежна, можу жити так, як хочу, насолоджуюсь своє молодістю. Тому що це мій вибір! А свій вибір вона вже зробила.

 

Оцініть статтю
Дівчата, які нічого не розуміють у стосунках, намагаються давати поради заміжнім