” Дівчина повинна бути чистою до заміжжя — інакше це брydна дівка!”

Таке жахливе висловлювання я почула від свого знайомого (однокласника) – Олександра. Хлопець ще з дитинства був дуже дивакуватий. Пам’ятаю, як у садочку постійно бився з дівчатками й відбирав у них іграшки. В школі він постійно ображав своїх однокласниць, і говорив, що вони не красиві, і взагалі, вони не мають право навіть говорити до нього. Мені здавалось, що йому ніхто ніколи не подобався, адже він мав такий жахливий характер ще змалечку, проте йому все-таки припала до душі одна дівчина.

Звали її Марія, і була вона дуже вихованою дівчинкою. Ніколи не гуляла допізна, ходила на різні гуртки. Коли ми підлітками розважались на дискотеках, вперше закохувались, вона ж сиділа за підручниками.

Коли ми навчались в старших класах від Олександра чули багато брудниX слів. Типу що ми дівчата легкої поведінки, і нормальні дівчатка сидять вдома і нікуди не ходять, весь час натякав на Марію, таке відчуття було, наче він нею захоплювався. Тоді ми й помітили симпатію Олександра до дівчини.

Проте сам Олександр на вечірки ходив, задавалось, що ходить туди тільки для того, аби попліткувати про дівчат і принижувати їх гідність. На одній із таких вечірок я почула його розмову з хлопцями.

– Дівчина повинна бути чистою до заміжжя, інакше її можна вважати брудн0ю дівкою! – говорив Олександр.
– Ну не знаю, Саша, мені здається, що ти не правий, де ти таку цнотливу знайдеш? – запитав в нього один із хлопаків.
– Ну он, Марія, вона ідеальна. Я впевнений, що в неї ще нікого не було, візьму її за дружину, буде сидіти вдома і варити мені борщ, поки я буду десь розважатись.

В компанії пролунав сміх. А мені от було зовсім не смішно, невже більшість хлопців так вважає і погоджується з Сашею? Він же справжнісінький kретин!

Але з Марією Олександр так і не був. Він дуже довго її добивався, проте дівчина була холодною до нього, а невдовзі виявилось, що їй зробив пропозицію якийсь хлопець, і вона погодилась, вони давно таємно зустрічались.

Не буде Марія тепер Саші варити борщ і чекати його, нехай тепер шукає іншу “жертву”.

 

Оцініть статтю
” Дівчина повинна бути чистою до заміжжя — інакше це брydна дівка!”