Дівчина-співачка на виступі потрапила ситуацію, яка змінила її життя

З дитинства я обожнювала співати. Стоячи перед дзеркалом з гребінцем в руках і в маминій сукні, я уявляла, як співаю на сцені перед тисячами глядачів. Батьки любили коли я співала на сімейних святах, але ніколи не сприймали серйозно мої наміри стати співачкою. 

Я вступила в університет, але з голови ніяк не йшли мрії. Не сказавши батькам, вихідними співала в ресторані, а в будні була зразковою студенткою. Це були найкращі години мого життя. Я обожнювала, коли глядачі захоплено плескали мені відволікаючись від страв ресторану. 

На моєму шляху не зустрічалися хамовиті гості ресторану, ба більше там були охоронці які запобігали неадекватній поведінці відвідувачів. Але один вечір змінив моє життя назавжди. 

Як і кожної п’ятниці я виконувала пісні зі свого репертуару. За столами, які були в ніші сиділа компанія чоловіків, що святкували день народження. Вони були вже добряче піддаті та тоді один з них почав кричати мені: 

-Ей красуне, сідай до нас! 

Я старалась не звертати увагу на ці вигуки. Коли мій виступ закінчився я спускалась в гримерну. В один момент я відчула, як хтось ловить мене за руку. Це був цей самий мужчина з компанії. 

-Чому так спішиш, красуне, ходім зі мною 

Я була перелякана, але один з охоронців – Роман вибіг ні звідки та одразу захистив мене. Він вивів хамовитого гостя з ресторану. Охоронець став моїм рятівником.  

-Романе, навіть не знаю як тобі віддячити. 

-Можеш піти зі мною на побачення. Думаю це буде чудова подяка. 

Зараз ми з Ромою не розлучаємось ні на хвилину. Ми у шлюбі 17 років. 

Оцініть статтю
Дівчина-співачка на виступі потрапила ситуацію, яка змінила її життя