Для мого чоловіка поїздка на яхті закінчилась невдало

Я з чоловіком планували відправитися у відпуск на море у Туреччину. Запланували усе, придбали квитки на літак, оплатили тур та різноманітні екскурсії. Одною із розваг була поїздка на яхті серед Чорного моря. І тут коханий змінився в обличчі, він явно був не в захваті від такого наміру.

Виявилося, що він просто боїться плавати на кораблі, та навіть на невеликій яхті. При тому, що самостійно у воді він прекрасно справляється. Часто ходить зі мною у басейн та пропливає декілька кругів підряд. Мені було зовсім не зрозуміло, чому така реакція на круїз. Обговоривши всі за та проти, ми вирішили, що все-таки підемо на це. Чоловік запевнив, що все буде добре.

Спершу дійсно не було ніяких проблем. Ми веселилися, плавали. Нас годували вишуканими морепродуктами, організували пінну вечірку прямо на кораблі! Ходили аніматори, які забавляли дітей. А далі, щось пішло за не планом.

Коханий просто подивився за воду за бортом, як миттю звалився до низу. Ні, не у море, просто впав без свідомості на палубі. Чесно кажучи, мені стало дуже страшно за нього. Двома словами, – його просто закачало. Адже корабель дійсно не мало хитало. Не думала, що у нього такий слабкий вестибулярний апарат.

Ту поїздку він запам’ятав надовго. Каже, що дуже соромно, – великий, майже двометровий чоловік і зомлів від простого покачування на воді. Я лише посміялася з нього, мовляв, буду кохати його і такого. Зате у нас залишилися яскраві спогади та багато-багато фотографій!

Оцініть статтю
Для мого чоловіка поїздка на яхті закінчилась невдало