Для помсти за жіночу невірність треба дещо зачекати

Для більшості чоловіків наявність коханця в дружини є великою таємницею. На жаль, колись зрада торкнулася і мене. То був мій перший шлюб, ми прожили разом десять років. Здавалося, було справжнє кохання, разом у всьому, одне серце на двох, одне дихання. Ми не бачили один одного окремо, тільки як єдине ціле одне з одним.
Мені 36 років. Я самодостатня і сильна людина. Себе все своє життя і улюблену справу зробив сам, самотужки своїм розумом і завзятістю.
Так сталося, що я тривалий час знав про зради дружини, знав, що вона за моєю спиною крутила роман з моїм же шефом, який був старший за неї на цілих двадцять років.
Він спеціально відсилав мене у тривалі відрядження, щоб спати з нею у нас удома, у нашому ліжку. Сам він був також давно одружений. Щоб приспати мою пильність, він мені добре платив, регулярно виписував досить пристойні преміальні. І половина підприємства знали про це і мовчали.
Зрадила дружину, найкраща її подружка, яка весь цей час й прикривала. Я був вражений, наскільки дружина була гарною актрисою багато місяців. Як майстерно вона вдавала ніби нічого не відбувається. Дивно, що нашому синові було вже вісім років,та  її секс із чужим мужиком не бентежив малого жодного разу. Совість кохану не мучила.
Першим бажанням у мене було побити коханця та вигнати невірну дружину з дому, але я стримався. Згадав, що помста — це страва, яку треба подавати холодною.
Боляче, прикро і важко, але водночас є полегшення, начебто великий вантаж і величезний камінь упав із плечей. Розлюбив? Так, але швидше це вона, дружина, розтоптала всі мої почуття.
Я вичікував цілих три роки. Вдавав, що нічого не помічав, посилено працював, намагався якнайбільше втертися в довіру до начальника та приспати його пильність. Попутно готував шляхи відходу і ґрунт для приземлення. Потай від дружини в іншому місті будував будинок для себе, який оформив на мою рідну сестру. Викрадав і накопичував гроші в великих розмірах для подальшого життя. І одного прекрасного дня я завдав руйнівного удару, якого не чекав ніхто. Просто передав дуже вигідний проєкт конкурентам за досить кругленьку суму, а також всі подробиці прихованих сірих угод у податкову та НАБУ.

Дружині розповів, що знаю про її зради з моїм начальником, коли на завод прийшли з обшуком та вилучили всю документацію. Та впала навколішки, ридала, казала, що для нас старалася, що їй самій було все це гидко. Про зради я також повідомив і дружині коханця, яку тепер нічого вже не тримало з цим старим збанкрутілим мачо. Вона швидко подала на розлучення. Потім я дізнався, що від усього, що навалилося на мого колишнього начальника, він помер від інфаркту в лікарні. І мені його анітрохи не шкода. Заради помсти я три роки грав роль люблячого наївного чоловіка-дурника і вірного, як пес, співробітника.
Зараз у мене гарний двоповерховий будинок, кохана жінка, з якою ми в цивільному шлюбі (економістка з минулого місця роботи) та невеликий магазинчик автозапчастин. Син живе з нами, а колишня дружина досі одна. Раз на місяць я їй перераховую трохи грошей, щоб з голоду не померла. Але мої друзі вважають, що я цього не повинен робити. Вона повинна сама себе забезпечувати.
Колишня дружина все ще намагається переконати мене, що це був єдиний раз, що це була велика помилка і що любить і завжди любила вона тільки мене, що готова на все, аби бути зі мною.
Що хочу сказати, я повністю зневірився в любові і більше не хотів би так сильно прив’язуватись і залежати серцем від іншої людини. Кохання, на жаль, не вічне, а шрами залишаються назавжди.
Якщо хтось був у подібній ситуації, пережив усе це та зумів вийти з неї, будь ласка, напишіть у коментарях, поясніть, як ви змогли все це  подолати, а якщо не змогли, то теж напишіть чому.

Оцініть статтю
Для помсти за жіночу невірність треба дещо зачекати