Допоміг дівчинці і ледь не потрапив за грати

Кажуть, що треба бути соціально активною людиною та завжди допомагати людям. навіть незнайомим, якщо ті просять допомоги, бо ми ж одне суспільство. Адже інколи трапляються такі ситуації, що вже не те, що не хочеш, а просто боїшся допомагати людям з вулиці навіть у, здавалося б, складних життєвих ситуаціях.

Зі мною трапилась якраз така історія.

Повертався додому з роботи і заїхав за продуктами, які дружина попросила купити до вечері, вже сів у машину і думаю їхати додому, аж тут стукає у вікно маленька дівчинка, років 11, і просить підвезти її додому, бо там хвора мама, яка відправила її в магазин, а пакет тяжкий і вона не може донести, батька в них нема. Дивлюсь, а пакет і справді величезний, дівча ледь не плаче, звичайно, що я вирішив допомогти.

Дорогою дівчинка Оля розказала, як важко їй живеться, постійно пропускає школу, мама сильно хворіє, батько їх покинув, грошей геть немає, ледь кінці з кінцями зводять. Я пошкодував дівчинку і ще й 500 гривень дав їй, на цукерки і фрукти. Підвіз додому і допоміг донести до під’їзду пакет, далі вона сказала, що впорається сама, я і так дуже допоміг, подякувала і швиденько шмигнула до під’їзду.

Повернувся додому, пояснив дружині, чому запізнився, а та сказала, що пишається мною тому, що я зробив добру справу. На ранок мені на корпоративну пошту на роботі прийшло оповіщення, що мене викликають до…Поліції!

Виявилось, що дівчинка була з неблагополучної сім’ї і просто вкрала продукти з магазину і три пляшки горілки, а камера зафіксувала, що після цього вона сіла до мене в машину. За номером машини пробили власника. В поліції, звісно, у всьому розібрались і мене відпустили, але вже допомагати людям після такого не дуже хочеться.

Оцініть статтю
Допоміг дівчинці і ледь не потрапив за грати