Допомога брату за гроші чоловіка

Олеся з чоловіком веде сімейний бізнес вже більше 5 років. Вона – бухгалтер, чоловік працює підприємцем. Справи у бізнесі йшли вгору, та з часом доходів почало ставати все менше і Максим почав підозрювати дружину у найгіршому…у зраді.

Насправді, дружина залишилася вірною чоловіку, проте не до кінця. Олеся виводила потай від чоловіка кошти з підприємства та відкладала…брату на квартиру, яку, правда, оформила на свого батька.

Не кожен чоловік закрив би на таке очі! Проте, Максим бачить цю ситуацію навіть оптимістично. Для нього головне, щоб дружина була йому вірною, не на коханця ж вона ці гроші витратила, а на брата. Він помічав її хаотичність, коли несподівано лунав телефонний дзвінок з незнайомого номера, помічав незакриті вкладки в комп’ютері з інформацією про новобудови в місті. Та й частенько вона десь пропадала.

Так Олеся без його відома витягнула з сімейного бюджету 18 тис. доларів. Проте, справа їхня йде вгору, вони ще й не стільки зароблять.

Брат завжди був для Олесі опорою, особливо, коли матері не стало. Він пожертвував своєю освітою, щоб Олеся, його менша сестра, мала змогу навчатися. А вона цю можливість не спустила на вітер і стала дійсно професіоналом у своїй справі. Своїм успіхом Максим завдячує і їй. А те, що Олеся допомагає брату свідчить про її добру вдачу та повагу до сімейних цінностей! Саме таких висновків дійшов Максим про вчинок дружини.

Олеся ж впевнена, що учинила вірно. Брат піклувався про неї в дитинстві і тепер її черга.

Як би вона тільки не любила чоловіка, брат в її серці займає особливе місце. Так, їй вдалося влаштуватися в цьому житті, а брату, – ні. Він немає освіти і працює на заводі ось вже 10 років. Ще ж він батька доглядає, коли той хворіє (важко сприйняв втрату дружини і ще й досі не оговтався). І як мами не стало він був єдиним, хто годував сім’ю. І коли став вибір, хто залишиться в рідному містечку, а хто поїде в інше здобувати освіту, брат зробив цей вибір замість сестри, купивши їй білет на поїзд.

Звичайно, що Олеся сплатила основну суму за квартиру, проте брат з батьком теж зібрали декілька тисяч. Батько навіть продав старенький москвич.

Ось так сім’єю і зібрали брату на своїх чотири стіни. За документами квартира належить батьку. Колись поділиться спадок на двох. Вирішили, що так буде чесніше.

Олеся просто не могла спокійно жити і насолоджуватися життям, знаючи, що брат майже всі зароблені гроші віддає за орендовану квартиру. І це тоді, коли в Олесі є можливість майже щомісяця відпочивати на курорті.

А чоловік зрозуміє. Він її любить. Бо ж гроші – це не головне.

А чи багато родин вчинили б так само?

Оцініть статтю
Допомога брату за гроші чоловіка