Допомога, яку ми не потребували.

Будинок ми з дружиною купили зовсім недавно. Ще, поки живемо на квартирі, щоб закінчити там ремонт. Ми довший час збирали гроші на дім і будували його. Майже п’ять років. Допомагали нам, звісно, батьки, що з дружини сторони, що із моєї. Давали нам слушні поради, як правильно вибрати розташування будинку, потім ми всі разом складали план як будуть розташовані кімнати, і підбирали все так, щоб було комфортно і зручно. Батько мій працював на заводі з виготовлення дахів, тому покрівлю даху, ми віднесли під відповідальність мого батька.  Анни батько, так звали мою дружину, займався саме ремонтами, тому все, що ми просили він нам робив. До речі, люди його дуже хвалили, як майстра він був відповідальний, ставивися до роботи відповідно. Тому, не було потреби шукати когось іншого, на його місце.

Ремонт продовжувався, ми не спішили, бо все ж мали квартиру, тай дітей у нас не було. Ми могли взагалі цей будинок зробити як дачу, але ж ні, дружина була проти. Вона дуже хотіла мати власний будинок, з великим басейном, красивою альтанкою і газоном. Обробляти, свої улюблені квіти, і доглядати за ними. Тому ми виставили квартиру на продаж і зрозуміли, що нам ще треба докупити трохи землі, щоб місця було досить і, щоб можна було обробити, хоча б мінімальну грядку. Дружина дуже полюбляла займатися різними посадженнями.
Одного разу, ми всі поїхали в наш будинок, я, дружина, мої батьки і батьки дружини. Оглянули все і розуміли, що все йде до завершення, тому скоро можна переїжджати. Ми, невдовзі, так і докупили ще землю, біля нашого будинку і відсвяткували новосілля.
Насправді, в домі жити зовсім по іншому, ніж в квартирі. Дружина взялася одразу за своє улюблене заняття, посадила багато квітів, ще й умудрилася деякі овочі насадити.

Ми, одного разу, запросили до нас в гості батьків. Сиділи розмовляли, і тут моя мама і мама Анни, почали сперечатися, хто буде приїжджати і допомагати Анні у посадженні городу. Вони вже ледь не посварилися, ми намагалися пояснити їм, що  допомоги не потребуємо. Не знаю, як буде далі, але нам з дружиною треба придумати заняття обом мамам, або ж купляти їм теж по будинку. Щоб кожна мала можливість дихати свіжим повітрям і насаджувати город.

 

Оцініть статтю
Допомога, яку ми не потребували.