Друг познайомився жінкою в інтернеті, але на нього чекав сюрприз

Історія сталась близькими друзями нашої сім’ї. Я ніколи не вірила в те що стосунки можна буде побудувати через екран комп’ютера. Один випадок змінив моє відношення до соціальних мереж.   

Сергій, друг мого чоловіка, розлучився з дружиною. Його колишня дружина зраджувала йому з колегою по роботі та врешті решт пішла від нього. У них не було дітей, тому що колишня занадто «цінувала» свій зовнішній вигляд. Сергій довго переживав ці події. І ми з чоловіком вирішили його підтримати. 

-Недавно з’явилися сайти для знайомств – сказав мій чоловік – спробуй, можливо знайдеться жінка тобі до вподоби.  

Сергій посміявся, сказав що не вірить в ці сучасні мережі.  

-В них багато фальші, тим паче там сидять одні лиш діти 

Ми забули про цю розмову. Але невдовзі Сергій розповів що спілкується з жінкою з якою познайомився в інтернеті. Вона була родом з сусіднього містечка, працювала в бібліотеці. З її слів вона була надто сором’язлива для того, щоб познайомитися з кимось в реальному житті.  

Спілкувалися вони близько двох тижнів. Сергію дуже подобалось спілкуватись з цією жінкою. Вона була розумною і начитаною. Але він боявся, що вона може виявитися не тою за кого себе видає. Мій Толік запропонував Сергію поїхати до подруги.  

-Думаю, Сергію, час вам зустрітися. Щоб потім не виявилось що це не “принцеса”, а “чудовисько” – засміявся Толік.  

-Перестань, не лякай Сергія. Вона ж тобі подобається. Я також вважаю що пора вам перейти на новий рівень 

Сергій зібравшись з духом поїхав в Нововолинськ – містечко де жила та сама жінка. На її фото в інтернеті була квітка, а й справді жінка виявилася красунею, тендітною і скромною. Проте виникла проблема. Виявилось, що у неї є двоє дітей від попереднього шлюбу.  Це були хлопчик і дівчинка віком вісім і шість років. Чудові діти з золотими кучерями, схожі на матір.  

-Діти це звісно чудово, але чому ти раніше не говорила про них. – спитав Сергій.  

-Вибач, але часто це лякає чоловіків. Кому потрібна жінка з “причепом”.  

Поговоривши з Аліною, так звали жінку, виявилось що її перший чоловік зловживав випивкою, тому вона пішла від нього. Не зважаючи на ці факти Сергій вирішив не рвати стосунки з Аліною.  

Згодом вони почали жити разом і виховувати дітей, яких так давно хотів Сергій. Аліна змінила роботу, влаштувалась в місцевий супермаркет. 

Щастя тривало до першої осені. Аліна захворіла. Діти ходили в школу, а Сергій взявся за лікування коханої. На деякий час жінка потрапила в стаціонар з запаленням легень. 

За час її відсутності Аліни з’явився батько дітей. Він вимагав відати йому хлопчиків. Навряд йому потрібні були діти, скоріш за все йому потрібні гроші на випивку. І ці здогадки підтвердилися коли Сергій запропонував певну суму замість за те що колишній чоловік дружини більше ніколи не появиться на порозі їхнього дому. 

Тим часом люди висміювали Сергія за його спиною. Мало того що жінку в інтернеті знайшов, ще й дітьми, так тепер її колишній непутящий чоловік б’ється у двері та вимагає побачити дітей. Але йому було наплювати на те що говорять інші. 

Сергій розказував нам ці події зі сльозами на очах. Ми з Толіком не знали чим йому допомогти, навіть вважали себе винними за те що вони з Аліною познайомилися. 

-Можливо вам варто змінити місце перебування. Поїдьте до твоєї матері на Херсонщину. Розвієтесь, погрієтесь на сонці, поїсте кавунів. 

Як і в попередній раз Сергій послухав друга та пора вже було знайомити обраницю з матір’ю. Він хвилювався, бо не знав як відреагує найрідніша людина на його вибір і чи зрозуміє його. 

Та його сумніви розвіялися, коли сім’я переступила поріг материнського порогу. 

“Мама добре сприйняла Аліну. Та й дітям рада. Вона давно хотіла внуків. Аліна тут себе краще почуває, набрала вагу після лікарні. Мабуть, мамин борщ пішов на користь”- говорив через телефон Сергій. 

Місяць вони погостювали у матері. Повернувшись, виявилось, що вагу жінка набрала через вагітність. Сергій був на сьомому небі від щастя. З часом вони переїхали в більшу кватиру, бо їхня сімейка не поміщалась в “хрущовці”. 

Ми чудово спілкуємося сім’ями, наші діти разом грають у дворі поки ми згадуємо яким не звичним способом познайомились Сергій з дружиною. 

Після подій описаних вище я почала сприймати інтернет мережі по іншому. Справді, кохання можливо знайти в мережах. Але ніколи не можна бути до кінця впевненим які секрети приховує людина в яку ти закохуєшся. 

Не зважаючи на те що інтернет заповнює світ ми з чоловіком намагаємося відгородити своїх дітей від соціальних мереж і таємниць, які вони можуть містити.

Оцініть статтю
Друг познайомився жінкою в інтернеті, але на нього чекав сюрприз