Дружина мого єдиного сина не хоче зі мною спілкуватися, хоча ми у хороших стосунках

У свій час я будувала кар’єру, не думаючи про велику сім’ю. Так у мене народився лише син, в той час, як у всіх знайомих, друзів та родичів по декілька дітей. Але то й на краще, я змогла повністю його забезпечити, не переймаючись за те, що комусь чогось не додам. Артем, так звати мого синочка, зміг отримати освіту, яку забажав і став лікарем одного з найпрестижніших медичних центрів столиці. Ви б знали, як сильно я ним пишаюся.

Коли я познайомилася із майбутньою невісткою, Наталею, мої враження були лише позитивними. Дівчина приємна, гарно розмовляє, манери на вищому рівні, також закінчила медичний університет та ще й із забезпеченої сім’ї. Признаюся чесно, у той вечір подумалося, що вона найкраща партія для Артема. Приблизно через пів року після нашого знайомства вони побралися. Зіграли неймовірне весілля, не жалкували грошей зовсім: дорогий ресторан, шикарне плаття, найкращі ведучі у місті.

Після церемонії я, як справжня мати стала очікувати на онуків. Через рік народилася перша дівчинка. Ось тут все перевернулося. Спочатку мені навіть не давали її побачити, причин не пояснювали. Я як добра душа не сперечалася, всяке буває: можливо, у невістки стрес після пологів, або бажання заховати свою крихітку від всіх.

Якось мені захотілося зустрітися таки із сином та його родиною, з’їздити разом на дачу, котра дісталася ще від моєї матері, – там красива природа, свіже повітря, всім буде це лише на користь. Проте, написавши про це синові, зрозуміла, що ті полетіли на декілька тижнів на море, а мені про це навіть не повідомили. Звичайно, я відчувала велику образу на них, але цього не озвучила.

Пізніше, за вечерею, на яку покликала свою сваху, дізналася, що невістка погано про мене відгукується, мовляв, я їй уже набридла. Виявляється, вона вважає, що народжує дітей для себе, а мені потрібно вже не напружуватися і сидіти вдома.

– Розумієш, Наталя уже звикла до самостійного життя, їй не потрібне піклування чи допомога від когось, вона навіть зі мною, своєї матір’ю, не хоче багато спілкуватися, – сказала сваха, – зараз вони планують придбати більшу квартиру, зробити ремонт і повністю стати автономними від батьків.

Мені хотілося розплакатися на місці, – хіба такого я заслужила за роки, які присвятила єдиному синові? Чому він не хоче ніяк вплинути на свою дружину, щоб та зрозуміла, що таке родина і як добре, коли всі разом!!

Того ж дня я написала смс Артемові, щоб той згадав про мене та змусив Наталю змінити свою думку, щодо самостійності, а окрім того, нарешті дала можливість мені проводити час з рідною онукою! Не знаю, що з того буде, але терпіти та мовчати більше не хочу!

Оцініть статтю
Дружина мого єдиного сина не хоче зі мною спілкуватися, хоча ми у хороших стосунках