Дружина не задоволена моїм заробітком, адже її робота приносить більше коштів

Наша історія почалася немовби у казці. Ми з моєю майбутньою дружиною проходили повз один одного щодня протягом року, але ніколи не зустрічалися. Ми навчалися в університеті: я ходив на уроки французької 8-й ранку, а вона — о 9-й ранку на уроки англійської (в ту ж саму аудиторію). Через роки ми обидва працювали в Канаді (університет відправляв найкращих студентів на стажування в одну компанію) і одного разу перетнулися на зустрічі. «Мені здається чи я тебе знаю?» — спитала вона. “Ні, я так не думаю”, – відповів я і повернувся до своїх справ.

Але ми продовжували перетинатися і зрештою з’ясували, звідки можемо знати один одного. А якось з Діаною зовсім перетнулися в аеропорту: вона виходила з літака, в якій я сідав. Доля все виразніше намагалася нам щось донести. На цей момент наше подружнє життя вирує уже протягом 5-ти років.

Спершу у нас була звичайна, я б сказав, традиційна сім’я: я багато працював, обіймав посаду проджект-менеджера у великій компанії, а дружина у своє задоволення перекладачем, паралельно викладає англійську, займаючись з дітьми. Мені завжди подобалося бути саме годувальником, бути трохи сильнішим, ніж жінка.

Проте потім почалася криза — і мене скоротили. Довелося тимчасово помінятися з коханою ролями, і це рішення кардинально змінило наше сімейне життя. Вона йшла на роботу, коли було темно, а поверталася майже за північ. На мене лягла відповідальність відводити нашого сина до школи та забирати додому, навіть всю хатню роботу взяв на себе.

Так пройшов рік, мені пощастило знайти роботу і полегшити життя Діані. Зараз працюю менеджером у доволі перспективній компанії, правда заробітна плата ще не висока, через що у нас постійні суперечки. Жінка якийсь час терпіла, а потім почала все більше бурчати, що я вдосталь не забезпечую сім’ю.

Все тому, що дохід Діани завдяки перекладам та репетиторства приносив нам більше, ніж моя робота менеджера, а заробляти більше кохана категорично не хотіла, точніше хотіла, щоб у мене був ще більший заробіток ніж у неї. Я не знав, що повинен робити, вже думав шукати 2 роботу, на нічну зміну. Взагалі, я вважаю, що відносини між людьми взагалі не повинні змінюватись при зміні рівня доходів. Тим більше у сім’ї. Наші стосунки явно дали тріщину і все через гроші. Дуже прикро.

Тепер не знаю, як правильно вчинити, адже і кохану втрачати не хочу, але й витрачати увесь час не роботу також.

Оцініть статтю
Дружина не задоволена моїм заробітком, адже її робота приносить більше коштів