Дружина покинула і пішла до іншого.

Для Антона було дуже несподівано і боляче, коли від нього пішла дружина. Вони десять років жили разом, як то кажуть, душа в душу, ніколи майже не сварилися. В них була повна ідилія. Всі її друзі друзі казали, що він ідеальний чоловік і хазяйновитий, і працьовитий, і добрий. Коли вони сварилися, то Антон все зводив до жартів. І тут одного разу Антон повернувся додому, а його дружина збирає свої речі.

-Куди ти збираєшся?-запитав Антон дружину

.- Я йду від тебе, в мене з’явився інший, вже давно. Якби ти частіше цікавився мною, то, напевне, уже б знав.

– І як же я мав тобою цікавитися?-запитав Антон дружину.

– Ставити мені питання, наприклад, такі: з ким сьогодні йдеш на зустріч, коли повернешся з роботи?- відповіла дружина.

-Ти працюєш на посаді, яка дуже тебе втомлює. От я і не питаю про роботу, щоб ти трохи відволіклася. А на рахунок зустрічей, то я і так знаю всіх твоїх подруг, вони мені до вподоби.- стверджував Антон.

-Ось і я про це, ти навіть поскандалити не можеш нормально.-з криком відповіла дружина.

– То тобі весь цей час було потрібно, щоб я тобі допити влаштовував і контролював тебе. Інші прагнуть такого як даю тобі я, а ти ще щось хочеш від мене.-ображено говорив чоловік.

– Уяви собі так. З Борисом, так звали іншого чоловіка, все зовсім по- іншому, ми то сваримося, то миримося. Він неначе блискавка серед ясного неба. А ти хто тихий, немов мишка.- з насміхом сказала дружина до Антона.

Антон зовсім не розумів дружину. Він хотів давати їй все найкраще, а основне свободу вибору, свою любов і хотів зробити її щасливою. А виявляється їй просто потрібен був контроль і сварки. Ось зрозумій тих жінок. Залишилося лише чекати Антону, поки він зустріне ту саму жінку, якій буде підходити саме він.

 

Оцініть статтю
Дружина покинула і пішла до іншого.