Дружина відмінниця та активістка, тому на розвиток доньки витрачає шалені кошти

Наша донька перейшла в 10 клас. Очевидно, що через два роки їй доведеться складати ЗНО і приймати важливе рішення щодо вступу у виш. Вона змалечку мріє бути артисткою, дівчина дуже здібна і талановита. Творча особистість. Тому цілком закономірно, що математика, хімія та фізика не її фаворити.

Ми сучасні батьки і, розуміємо, що вступити на бюджет до театрального – це цілком можливо, а ось до медичної академії, як мріє дружина, – це утопія. Вона примушує її займатися з вчителями, але це приносить тільки страждання.


Дружина – лікар з червоним дипломом, активістка курсу. Вона наполягає на медичному, навіть взяла кредити на репетиторів. Вона впевнена, що достатньо докласти зусиль, і все вийде. Але ж не всім бути відмінниками і лікарями. Ми намагаємося з донькою її це пояснити, але дружинна нас не чує.


Я їй сказав, що не треба поспішати та тиснути на дитину, справа не в грошах. Потрібно буде, я знайде гроші на навчання в медичному. Але я ж вважаю, що вибір має бути за нею. Дружина рознервувалась, почала кричати, мовляв я безхребетний, нічого в житті не досягнув, і доньці подаю такий самий приклад. До речі, я закінчив три курси стоматологічного відділення і кинув. Бо, не моє. Зараз, я займаюсь улюбленою справою. Я – ветеринар.


Я у розпачі. Як донька буде вчитися без бажання і задоволення? Дружина кличе її на підробіток санітаркою. Коли вона вчитися буде? Та й вона ще школярка, встигне ще напрацюватися. Чому вона не розуміє власну доньку? Чи її байдуже! Вона власними руками руйнує мрію рідної дитини.

Я назбирав коштів і потай від дружини вирішив найняти доньці репетитора з акторської майстерності. Я повинен дати їй шанс. Доньку не цікавить медицина, вона дуже тендітна і вразлива. Нащо гаяти час на те, що не до душі?
Ось тільки дружина дуже вперта. Буде важко її переконати не влазити в непотрібні борги задля медичного. А може поряд з нами росте майбутня зірка?

Оцініть статтю
Дружина відмінниця та активістка, тому на розвиток доньки витрачає шалені кошти